Numer produktu: 2262088

krem nawilżający do twarzy Pharmaceris AKTYWNY PREPARAT PUNKTOWY USZCZELNIAJĄCO-WZMACNIAJĄCY NACZYNKA CAPINON Kcx 2%

cena w:

pharmaceris.com

37.20 zł
dostępne rozmiary:

Oferta w Pharmaceris.pl

  • darmowa dostawa od 130 zł
  • koszt dostawy od 5 zł
  • 14 dni na zwrot i wymianę
  • bezpieczna płatność
zlokalizuj

Opis produktu: krem nawilżający do twarzy Pharmaceris AKTYWNY PREPARAT PUNKTOWY USZCZELNIAJĄCO-WZMACNIAJĄCY NACZYNKA CAPINON Kcx 2%

WSKAZANIA:

Do codziennego, miejscowego stosowania dla skóry naczynkowej. Dla osób z problemem kruchych i płytko położonych naczyń krwionośnych, z tendencją do ich nadmiernego rozszerzania oraz powstawania i nasilania zmian rumieniowych i zaczerwienień. Dla osób ze skłonnością do zasinień, wybroczyn i wylewów podskórnych. Do stosowania przed i po zabiegach medycznych i kosmetycznych.


DZIAŁANIE:

Wysokospecjalistyczny preparat punktowy oparty na unikalnym kompleksie witaminy K oraz hesperydyny, w stężeniu 2%, skutecznie usprawnia mikrokrążenie, uszczelniając ścianki naczyń krwionośnych, przywracając im prawidłowe funkcjonowanie oraz chroniąc je przed uszkodzeniami. Zapobiega powstawaniu i utrwalaniu zmian rumieniowych, zasinień skóry oraz teleangiektazji. Wzmacnia i chroni naczynka, zmniejszając ich skłonność do rozszerzania. Hesperydyna i witamina E, wykazują wysoki potencjał antyoksydacyjno-przeciwpodrażnieniowy. Skutecznie przyspieszają wchłanianie wylewów podskórnych po urazach, zabiegach operacyjnych i laserowych, stymulując regenerację skóry oraz niwelując uczucie napięcia i świądu skóry.


WYSOKA TOLERANCJA I SKUTECZNOŚĆ

PRZEBADANO POD NADZOREM DERMATOLOGÓW KLINICZNYCH

DERMATOLOGICZNA FORMUŁA OPRACOWANA DLA SKÓRY WRAŻLIWEJ
Zobacz więcej na stronie pharmaceris.com
Ta witryna stosuje pliki cookies. Więcej

Menu