Dla mediów

Przedstawicieli mediów prosimy o kontakt, a w szczególności o zgłaszanie adresów, na które mamy wysyłać informacje prasowe, na adres email: info@butyk.pl

W kwestiach marketingowych i współpracy marketingowej prosimy o kontakt za pośrednictwem adresu email: info@butyk.pl

Komunikaty prasowe


Materiały dla mediów

1. Zdjęcia

Stylistom i redaktorom czasopism i portali modowych, lifestyle-owych i kobiecych udostępniamy zdjęcia packshotowe towarów z Butyk.pl w rozdzielczości 300 dpi, 1600 pix szerokości, do pobrania z wirtualnego showroomu naszego sklepu pod adresem: Showroom.Butyk.pl.

Showroom zaopatrzyliśmy w podstawową wyszukiwarkę produktów. W celu wyszukiwania po cechach produktów należy przeglądać strony sklepu Butyk.pl, a następnie wybrane produkty odnaleźć w Showroomie wpisując w wyszukiwarce numer katalogowy bądź nazwę modelu. W wynikach wyszukiwania pojawi się lista miniatur dostępnych zdjęć danego produktu w wysokiej rozdzielczości.

Warunkiem wykorzystania zdjęć jest opatrzenie ich opisem "Źródło: Butyk.pl". W przypadku zamieszczenia zdęć na stronie internetowej wymagane jest również podlinkowanie do strony głównej sklepu lub bezpośrednio do produktu.

Korzystanie ze zdjęć z showroomu w celach komercyjnych, w sposób szkodzący wizerunkowi sklepu bądź marki produktu lub niezgodnie z polityką sklepu i ogólnie przyjętymi dobrymi obyczajami jest zabronione.

2. Logo

Logotyp Butyk.pl w wersji .psd także dla MACOSX można pobrać tutaj

Logotyp Butyk.pl w wersji .cdr można pobrać tutaj

ZOBACZ: Showroom.Butyk.pl

Ta witryna stosuje pliki cookies. Więcej

Menu