Dla blogerów

Jesteś blogerem i chcesz współpracować z Butyk.pl? Chcesz zamieszczać swoje artykuły na naszym blogu, porady lub stylizacje? Chcesz zamieszczać na swoim blogu informacje o produktach z naszego sklepu? Chcesz współpracować z Butyk.pl? Napisz do nas na adres info@butyk.pl i przedstaw nam swoją propozycję!

Zastrzegamy sobie prawo odpowiedzi na wybrane maile. Nie podejmujemy się współpracy z blogami młodszymi niż 12 miesięcy i aktualizowanymi rzadziej niż dwa wpisy w miesiącu.

Warunki wykorzystania zdjęć

Na swoim prywatnym blogu możesz publikować zdjęcia produktów z Butyk.pl zarówno zamieszczone na stronie produktu, w galerii jak i w naszym wirtualnym Showroomie (Showroom.Butyk.pl). Warunkiem wykorzystania zdjęć jest opatrzenie ich opisem "Źródło: Butyk.pl" i podlinkowanie do strony głównej sklepu lub bezpośrednio do produktu.

Korzystanie ze zdjęć ze sklepu bądź showroomu w celach komercyjnych, w sposób szkodzący wizerunkowi sklepu bądź marki produktu lub niezgodnie z polityką sklepu i ogólnie przyjętymi dobrymi obyczajami jest zabronione.

ZOBACZ: Showroom.Butyk.pl

Ta witryna stosuje pliki cookies. Więcej

Menu