Butyk.pl

Buty to nasza pasja i wiemy o nich naprawdę wiele. Zajmujemy się sprzedażą obuwia od prawie dwudziestu lat!

Butyk.pl jest polską firmą, zlokalizowaną w Polsce (pod Wrocławiem) i z polskim kapitałem, specjalizującą się w sprzedaży detalicznej wyłącznie wysokiej jakości obuwia, głównie producentów europejskich. Działamy za pośrednictwem sieci internet już od 2006 roku. Obecnie jesteśmy największym obuwniczym sklepem Internetowym w Polsce. Nasz asortyment to ponad 5000 produktów, około 4000 modeli butów ponad 100 marek takich jak: Bronx, Manas, Miss Sixty, MEXX, EMU, FLY London, Buffalo, CAT Caterpillar, Bruno Premi, Caprice, Imperial, Guarapo Italia, MEL by Melissa, Pantofola d'Oro, Panama Jack, Rocket Dog, s.Oliver, SPM, Unique, Vicenza i wiele innych.

Dlaczego warto kupować w Butyk.pl?
  • Natychmiast realizujemy zamówienia, sprzedajemy tylko te produkty, które mamy w magazynie;
  • Wysyłamy zamówienia za darmo, a przy zamówieniu poniżej 90 zł koszt wysyłki to tylko 6 zł;
  • Mamy największą ofertę w polskim Internecie;
  • Oferujemy możliwość zwrotu lub wymiany towarów bez podania przyczyny;
  • Stale rozszerzamy asortyment, wprowadziliśmy nowe działy: odzież, obuwie dziecięce, torebki i akcesoria; zapraszamy nowe marki i prezentujemy najnowsze kolekcje;
  • Współpracujemy ze stylistami, którzy udzielają porad, a także tworzą unikalne stylizacje;
  • Prowadzimy zaawansowany system recenzji produktów ułatwiający wybór odpowiedniego modelu i rozmiaru.

Nasz sklep jest ważnym elementem kultury i mody obuwniczej w polskiej społeczności internetowej. Obuwie z Butyk.pl pojawia się w artykułach portali internetowych, w czasopismach i na nogach znanych osób, we wpisach na blogach czy forach odwiedzanych przez potężną rzeszę potencjalnych klientów.

Butyk.pl należy do grupy najlepszych polskich sklepów internetowych w ocenie ekspertów z branży internetowej. W 2009 roku zajęliśmy wysokie trzecie miejsce wśród sklepów odzieżowych w rankingu Money.pl i Wprost.

Nasz adres:
Butyk.pl
ul. Fiołkowa 15
55-114 Ligota Piękna
Wisznia Mała
woj. dolnośląskie
Ta witryna stosuje pliki cookies. Więcej

Menu