Karta prezentowa Butyk.pl

Nie wiesz co kupić siostrze, przyjaciółce, bratu lub innej bliskiej osobie? A chcesz podarować coś eleganckiego i dobrej jakości? Podaruj Kartę Prezentową Butyk.pl!

W Butyk.pl dostępne są już specjalne Karty Prezentowe działające tak jak bony rabatowe. Obniżają sumę do zapłaty za zamówienie o kwotę wskazaną na awersie karty. Nominały kart to 100 zł, 200 zł i 500 zł.

Dlaczego warto podarować Kartę Prezentową Butyk.pl?
  • Mamy ponad siedemdziesiąt światowej klasy marek, w tym: EMU Australia, Bronx, FLY London, MEXX, Miss Sixty, Unique, Belmondo, Vinceza, Slazenger, Rocket Dog, Le Coq Sportif, Pikolinos, Pantofola d'Oro, s.Oliver i wiele więcej!
  • Mamy ponad trzy i pół tysiąca wzorów! To największy wybór w sieci w Polsce.
  • Obdarowany nie musi wychodzić z domu, by zrealizować swoją Kartę Prezentową i wybrać prezent! Butyk.pl jest czynny 24 godziny na dobę, siedem dni w tygodniu, w każdej chwili można złożyć zamówienie!
  • Zamówienia realizujemy natychmiast (w dni robocze, po potwierdzeniu wpłaty), bo nie sprzedajemy produktów, których nie mamy w magazynie.
  • Wymiana i zwrot w Butyk.pl nie wymagają podania przyczyny!
Jak działa karta prezentowa?

Na rewersie Karty Prezentowej znajduje się zdrapka, a pod nią unikalny i jednorazowy kod rabatowy złożony z liter i cyfr. W trakcie składania zamówienia należy zdrapać zdrapkę i odkryć kod a następnie wpisać go w polu kod promocyjny uwzględniając wielkości liter.

Karta jest ważna aż przez 24 miesiące od daty jej zakupu w Butyk.pl!

Przeczytaj odpowiedzi na najczęsciej zadawane pytania o karty prezentowe butyk.pl
Ta witryna stosuje pliki cookies. Więcej

Menu