Numer produktu: 2113920

demakijaż Dr Irena Eris Przeciwzmarszczkowy 3-fazowy oczyszczający oleożel do demakijażu i mycia twarzy

cena w:

drIrenaEris.com

59.00 zł
dostępne rozmiary:

Oferta w drIrenaEris.pl

  • darmowa dostawa od 130 zł
  • koszt dostawy 10 zł
  • 14 dni na zwrot i wymianę
  • bezpieczna płatność
zlokalizuj

Opis produktu: demakijaż Dr Irena Eris Przeciwzmarszczkowy 3-fazowy oczyszczający oleożel do demakijażu i mycia twarzy

W zależności od stopnia zaawansowania starzenia się skóry zostały stworzone cztery linie preparatów do pielęgnacji twarzy, odpowiadające 4 typom zmarszczek, które uaktywniają się w różnym wieku. Tworzą one czterostopniowy przeciwzmarszczkowy program pielęgnacyjny ze składnikami aktywnymi uwzględniającymi potrzeby skóry w danym wieku:


1° stopień pielęgnacji-ZMARSZCZKI EKSPRESYJNE 30+

2° stopień pielęgnacji-ZMARSZCZKI ELASTOTYCZNE 40+

3° stopień pielęgnacji-ZMARSZCZKI ATROFICZNE 50+

4° stopień pielęgnacji-ZMARSZCZKI GRAWITACYJNE 60+


Dermołagodzący, oleożel oczyszczający do demakijażu i mycia twarzy o właściwościach przeciwzmarszczkowych posiada trójfazową, sensoryczną formułę, przeobrażającą się w trakcie stosowania z żelu w pielęgnacyjny olejek, a następnie w oczyszczające mleczko. Idealnie eliminuje wszelkie zanieczyszczenia, usuwa makijaż i pozostawia skórę doskonale oczyszczoną, odżywioną i nawilżoną. Sprawia, że odzyskuje ona swoją naturalną równowagę fizjologiczną. Formuła wzbogacona w wyciąg ze złotej algi, wzmacnia płaszcz hydrolipidowy skóry i chroni ją przed niekorzystnym wpływem środowiska. Kompleks natłuszczających i zmiękczających olejków pozostawia skórę aksamitną w dotyku. Niezastąpiony w codziennym demakijażu, zwłaszcza skóry dojrzałej, posiada udowodnione działanie wygładzające oraz redukujące drobne zmarszczki. Hipoalergiczny, nie zawiera mydła oraz alergenów. Odpowiedni dla każdego typu skóry, również wrażliwej i alergicznej.


Sposób użycia:

Uwolnić niewielką ilość jedwabistego żelu. Opuszkami palców łagodnie wmasować, ruchami okrężnymi, w nienawilżoną wodą skórę twarzy, omijając okolice oczu, aż do momentu zmiany konsystencji żelu w delikatny olejek. Następnie zmyć. Pod wpływem kontaktu z ciepłą wodą olejek zamieni się w delikatne mleczko.


POTWIERDZONA SKUTECZNOŚĆ*:

- zmniejszenie liczby zmarszczek o 30% u 75% badanych,

- brak uczucia ściągnięcia u 81% badanych,

- skóra delikatna i wygładzona u 100% badanych*


* Wyniki badań in vivo w Centrum Naukowo-Badawczym Dr Irena Eris.


Oczyszczanie skóry powinno być codziennym rytuałem, który podnosi skuteczność pielęgnacji. Zastosowanie odpowiedniego masażu wzmacnia efekt oczyszczenia, dostarczając jednocześnie zmysłowych doznań i odprężenia. Idealnie przygotowuje skórę do wchłaniania cennych substancji, zawartych w kolejnych krokach pielęgnacyjnych serii Clinic Way.


Technika wykonania OLEOMASSAGE w domu:

1. Układamy opuszki palców na linii żuchwy, ruchami kolistymi przesuwamy w kierunku skroni. Czynność powtarzamy, przesuwając palce w kierunku oczu.

2. Układamy opuszki palców na linii brwi, ruchami kolistymi przesuwamy w kierunku nasady włosów.

3. Opuszkami dwóch palców masujemy nos - od skrzydełek do nasady.

4. Opuszkami dwóch palców masujemy okolice ust.

5. Powyższe czynności powtarzamy 3-krotnie.
Zobacz więcej na stronie drIrenaEris.com
Ta witryna stosuje pliki cookies. Więcej

Menu