Numer produktu: 2547569

uroda Pharmaceris KREM O SZEROKOPASMOWEJ OCHRONIE PRZED SŁOŃCEM SPF 50+ dla dorosłych i dzieci SPECTRUM PROTECT

cena w:

pharmaceris.com

42.95 zł
dostępne rozmiary:

Oferta w Pharmaceris.pl

  • darmowa dostawa od 130 zł
  • koszt dostawy od 5 zł
  • 14 dni na zwrot i wymianę
  • bezpieczna płatność
zlokalizuj

Opis produktu: uroda Pharmaceris KREM O SZEROKOPASMOWEJ OCHRONIE PRZED SŁOŃCEM SPF 50+ dla dorosłych i dzieci SPECTRUM PROTECT

KREM O SZEROKOPASMOWEJ OCHRONIE SPF 50+, PPD 30, HEV, IR*

Nieklejąca, szybko wchłaniająca się formuła, nie przetłuszcza skóry, nie powoduje zaskórników i nie zapycha porów.


WSKAZANIA:

Polecany do twarzy dla skóry delikatnej, wrażliwej, suchej, z tendencją do reakcji alergicznych i zmian barwnikowych - wymagającej bardzo wysokiej ochrony przed intensywnym nasłonecznieniem, oparzeniami słonecznymi i szkodliwym promieniowaniem UVA/UVB, światłem widzialnym i podczerwonym - stanowiących pełne spektrum promieniowania docierającego do Ziemi. Dostosowany do potrzeb skóry dzieci i niemowląt powyżej 6 miesiąca życia.


DZIAŁANIE:

Krem o ultra lekkiej formule, dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii filtrów szerokopasmowych, zabezpiecza skórę na wielu poziomach. Chroni skórę i organizm przed niekorzystnym wpływem promieniowania UVA, UVB, wysokoenergetycznego HEV oraz niweluje skutki IR. AntileuDNAprotect tworzy skuteczną barierę ochronną systemu immunologicznego skóry. Minimalizuje powstawanie w wyniku ekspozycji słonecznej niepożądanych objawów, do których należą: podrażnienia, poparzenia, zaczerwienienia, przebarwienia i wypryski posłoneczne, zmiany barwnikowe i odczyny alergiczne. Krem nawilża, odżywia i regeneruje skórę, jednocześnie niwelując jej suchość i nadwrażliwość.


SKUTECZNOŚĆ POTWIERDZONA W BADANIACH NA SKÓRZE DELIKATNEJ I WRAŻLIWEJ:

bardzo wysoka ochrona przed promieniowaniem UVA/UVB/HEV***

zabezpiecza skórę przed wysuszeniem**

łagodzi podrażnienia**

łagodzi swędzenie skóry**


*niwelowanie skutków działania IR na skórę **Badanie in vivo w Centrum Naukowo-Badawczym Dr Irena Eris po 2 tygodniach stosowania,

***badanie w Niezależnym Laboratorium.


UWAGA: Nadmierne przebywanie na słońcu może stanowić poważne zagrożenie dla zdrowia. Produkty ochrony słonecznej nie zapewniają 100% ochrony. Do stosowania także na skórę po zabiegach medycyny estetycznej, peelingach, laserach oraz w trakcie i po kuracjach dermatologicznych.
Zobacz więcej na stronie pharmaceris.com
Ta witryna stosuje pliki cookies. Więcej

Menu