Numer produktu: 2484384

balsam do ciała Pharmaceris PREPARAT 3w1 INTENSYWNIE NATŁUSZCZAJĄCY do ciała

cena w:

pharmaceris.com

53.00 zł
dostępne rozmiary:

Oferta w Pharmaceris.pl

  • darmowa dostawa od 130 zł
  • koszt dostawy od 5 zł
  • 14 dni na zwrot i wymianę
  • bezpieczna płatność
zlokalizuj

Opis produktu: balsam do ciała Pharmaceris PREPARAT 3w1 INTENSYWNIE NATŁUSZCZAJĄCY do ciała

WYRÓB MEDYCZNY OPARTY NA NATURALNYCH OLEJACH


WSKAZANIA:

Polecany do codziennego stosowania dla skóry chronicznie suchej i atopowej. Rekomendowany przy dolegliwościach skóry suchej i różnych postaciach egzemy: atopowej, kontaktowej i alergicznej, łuszczycy, a także dla skóry z nasilającym się świądem. Wskazany również dla pacjentów w trakcie i po leczeniu farmakologicznym, np. podczas miejscowej terapii sterydowej, jako preparat zmniejszający ryzyko nawrotów nadmiernej suchości i AZS. Rekomendowany dla dzieci i dorosłych bez ograniczeń wiekowych. Nie zawiera sterydów.


DZIAŁANIE:

Unikalny na rynku preparat o 3 zastosowaniach (kąpiel, natłuszczanie, mycie ciała) charakteryzuje się skutecznym działaniem łagodzącym oraz wspomagającym leczenie takich chorób jak: AZS, łuszczyca, różne postaci kontaktowych zapaleń skóry. Charakteryzuje się skoncentrowaną zawartością lipidów oraz emolientów, dzięki czemu wzmacnia naturalne funkcje barierowe kojąc i łagodząc uporczywe dolegliwości. Zapewnia skuteczną ochronę przez czynnikami zewnętrznymi i nasileniem się objawów podrażnień skóry. Rekomendowany dla dzieci i dorosłych bez ograniczeń wiekowych.


SKŁADNIKI:

Woda oczyszczona, Emolienty: Olej konopny, Olej canola, Masło shea, Parafina i inne, Hydroksyacetofenon, Ekstrakty z wiciokrzewów, Glicerol, Składniki pomocnicze.
Zobacz więcej na stronie pharmaceris.com
Ta witryna stosuje pliki cookies. Więcej

Menu