Numer produktu: 2120615

olejek Lirene Antycellulitowy ENDO-MASAŻ - Olejek antycellulitowy do masażu + bańka chińska

cena w:

Lirene.com

31.99 zł
dostępne rozmiary:

Oferta w Lirene.pl

  • darmowa dostawa od 130 zł
  • koszt dostawy od 5 zł
  • 14 dni na zwrot i wymianę
  • bezpieczna płatność
zlokalizuj

Opis produktu: olejek Lirene Antycellulitowy ENDO-MASAŻ - Olejek antycellulitowy do masażu + bańka chińska

Skuteczność i najwyższa jakość naszych kosmetyków są dla nas priorytetem. Dlatego zestaw Antycellulitowy Endo-Masaż przebadany został przy wykorzystaniu najnowocześniejszych urządzeń do pomiaru elastyczności, wygładzenia oraz mikrokrążenia w skórze.


Badania naukowe dowiodły:

- redukcja obwodu uda do 2 cm po 4 tyg.**

- zmniejszenie stopnia nierówności skóry o 19% już po 2 tygodniach stosowania*

- działanie wyszczuplające u 77% badanych**


*Pomiary aparaturowe gładkości i elastyczności skóry zostały wykonane przy użyciu aparatury Courage-Khazaka electronic GmbH.

** po 4 tyg. stosowania w tescie in vivo na grupie 26 osób.


Przeciwwskazania do stosowania masażu bańką chińską:

gorączka nieznanego pochodzenia, choroby nowotworowe i zakaźne, padaczka, stwardnienie rozsiane (SM), przerwanie ciągłości i stany zapalne skóry (w tym siniaki i obrzęki niewiadomego pochodzenia), hemofilia, skóra naczyniowa, wrażliwa, ze skłonnożcią do siniaków, niewydolność krążenia (np. zapalenie żył i żylaki), nadciśnienie tętnicze, wady serca i choroby serca, miesiączka, ciąża. Produkt nie jest przeznaczony do zabawy przez dzieci.

Zaleca sie wymianą banki na nową po ok. 50 użyciach.


Eksperci Laboratorium Naukowego Lirene, zainspirowani efektami endermologii - masażu podciśnieniowego, oddziałującego na skórę i podskórną tkankę tłuszczową, wykonywanego w gabinetach kosmetycznych, stworzyli unikalny zestaw do domowego masażu antycellulitowego. Masaż przy użyciu silikonowej bańki chinskiej wpływa na zmniejszenie widocznosci cellulitu, w tym wodnego, pozwala modelować sylwetkę oraz przyspiesza drenaż limfatyczny, oczyszczający organizm z toksyn. Bańka wykorzystuje metodę próźniowego zasysania skóry i znajdujących się pod nią tkanek podskórnych, co powoduje pobudzenie krążenia krwi i limfy. Wchodzący w skład olejku, przełomowy wyszczuplający kompleks Slim Pro, zawiera wyciąg z alg Tisochrysis lutea. Aktywuje on proces lipolizy (rozpad tłuszczu w tkance tłuszczowej), przekształcając nieaktywne komórki tłuszczowe (adipocyty białe) w aktywne (adipocyty beżowe), przyspieszające spalanie tłuszczu. Olejki: arganowy, ryżowy i sojowy pielęgnują skórę, intensywnie ją nawilżając, wygładzając i pozostawiając miękką w dotyku.


Jak wykonać masaż?

1. W pierwszym kroku nałożyć na skórę olejek, aby ułatwić przesuwanie bańki. Należy zachować właściwy kierunek nakładania - na udzie od dołu ku górze, na pośladkach od środka na zewnątrz.

2. Bańkę chińską chwycić u nasady, kciukami nacisnąc na jej górną część i przyłożyć do skóry. Bańka powinna przyssać się do skóry z taką siłą aby nie powodować bólu podczas masażu. Jeżeli zassanie bańki jest zbyt mocne należy powtórzyć czynność, wpuszczając do środka nieco powietrza.

3. Przyssaną do skóry bańka wykonać masaż wybranej partii ciała. Przy masażu ud należy wykonywać, na przemian - długie pociągnięcia po skórze oraz ruchy okrężne od dołu ku górze, w kierunku węzłów chłonnych. W przypadku masażu pośladków należy wykonywać te same ruchy, kierując się od środka na zewnątrz.

4. Zaleca się wykonanie masażu w seriach aż do uzyskania oczekiwanych rezultatów. Najlepiej wykonać serie 10 masaży w odstępach 2-3 dniowych. Po uzyskaniu oczekiwanych rezultatów dla ich podtrzymania zaleca się wykonanie masażu raz w tygodniu.

Pierwsze efekty redukcji cellulitu widoczne są juz po 4 - 5 masażach!*


*badanie in vivo na grupie 27 osób.

Testowano dermatologicznie.
Zobacz więcej na stronie Lirene.com
Ta witryna stosuje pliki cookies. Więcej

Menu