Numer produktu: 2120486

pielęgnacja stóp Lirene SKARPETKI ZŁUSZCZAJĄCE profesjonalny zabieg do domowego użytku

cena w:

Lirene.com

17.99 zł
dostępne rozmiary:

Oferta w Lirene.pl

  • darmowa dostawa od 130 zł
  • koszt dostawy od 5 zł
  • 14 dni na zwrot i wymianę
  • bezpieczna płatność
zlokalizuj

Opis produktu: pielęgnacja stóp Lirene SKARPETKI ZŁUSZCZAJĄCE profesjonalny zabieg do domowego użytku

SKARPETKI ZŁUSZCZAJĄCE

Profesjonalny zabieg do samodzielnego wykonania w domu, zapewniający efektywne usunięcie martwego naskórka i intensywne wygładzenie skóry stóp.


Maseczka w formie gotowych do użycia, nasączonych skarpetek zawiera 7,5% kompleksu kwasów owocowych (mlekowego i glikolowego), które efektywnie stymulują proces eksfoliacji obumarłego naskórka, wspomagając odnowę skóry stóp. Intensywne działanie złuszczające maseczki trwa 7 - 10 dni po zastosowaniu. Zawarty w maseczce bogaty zestaw składników aktywnych pielęgnuje skórę w czasie i po zakończeniu zabiegu. UREA nawilża i reguluje proces rogowacenia, wyciąg z trawy azjatyckiej oraz olejek kokosowy regenerują i zmiękczają stwardniałą skórę. Kwas salicylowy w połączeniu z ekstraktem z miodu i afrykańskiego czerwonokrzewu (Rooibos) działają kojąco na świeżo złuszczoną skórę.


SPOSÓB UŻYCIA KURACJI:

1. Umyć i osuszyć skórę stóp

2. Rozerwać saszetkę z maseczką w miejscu nacięcia, wyjąć i rozłożyć skarpetki. Każdą skarpetkę otworzyć w górnej części poprzez rozdzielenie zgrzewu.

3. Skarpetki założyć na stopy, pozostawić na ok. 60 - 90 minut.

4. Po zdjęciu skarpetek stopy opłukać wodą.

5. Proces złuszczania rozpocznie się naturalnie po ok. 5 - 7 dniach od użycia i trwa 7 - 10 dni w zależności od grubości odcisków i zrogowaceń. W tym czasie nie należy złuszczać skóry mechanicznie ani używać innych preparatów złuszczających. Zaleca się moczenie stóp w ciepłej wodzie oraz stosowanie odżywczych kremów do stóp.

6. Maseczkę należy stosować nie częściej niż raz na miesiąc.


PRZECIWWSKAZANIA:

Wyłącznie do użytku zewnętrznego. Nie stosować na skaleczoną lub podrażnioną skórę, a także skórę po poparze niu słonecznym. Produkt zawiera kwasy AHA, nie stosować w przypadku uczulenia na te substancje oraz na jakiekolwiek inne składniki kuracji. Unikać kontaktu z oczami. Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci, unikając ekspozycji na promienie słoneczne oraz niską/wysoką temperaturę.


Potwierdzona skuteczność*:

81% skutecznie usuwa martwy naskórek

85% zmiękcza stwardniałą skórę

78% nadaje stopom gładkość i delikatność


*Test IN VIVO - ocena po 4 tygodniach stosowania produktu.
Zobacz więcej na stronie Lirene.com
Ta witryna stosuje pliki cookies. Więcej

Menu