Numer produktu: 2113926

serum przeciwzmarszczkowe Dr Irena Eris LIFTING PEPTYDOWY Dermoserum przeciwzmarszczkowe 3°+4°

cena w:

drIrenaEris.com

112 zł
78.40 zł
oszczędzasz: 34 zł
dostępne rozmiary:

Oferta w drIrenaEris.pl

  • darmowa dostawa od 130 zł
  • koszt dostawy 10 zł
  • 14 dni na zwrot i wymianę
  • bezpieczna płatność
zlokalizuj

Opis produktu: serum przeciwzmarszczkowe Dr Irena Eris LIFTING PEPTYDOWY Dermoserum przeciwzmarszczkowe 3°+4°

3°+4° stopień pielęgnacji przeciwzmarszczkowej dla kobiet od około 50 r.ż. LIFTING PEPTYDOWY.


Dermoserum przeciwzmarszczkowe - wyspecjalizowany kosmetyk w błyskawiczny sposób przywracający sprężystość i prawidłową gęstość skóry, jej optymalne nawilżenie i rozjaśnienie. Intensyfikuje i przedłuża działanie kremu. Dzięki specjalnie wyselekcjonowanym składnikom nowej generacji, umożliwia uzyskanie długotrwałych efektów w postaci intensywnego wygładzenia zmarszczek atroficznych i grawitacyjnych poprzez:

MultiPeptyd Advanced - zaawansowana technologicznie formuła tripeptydowa, opracowana dla efektu jeszcze bardziej intensywnej korekcji zmarszczek. W jej skład wchodzi m.in. wyselekcjonowany peptyd o wyjątkowej zdolności naprawiania uszkodzeń wywołanych starzeniem się skóry, aminopeptyd - odpowiedzialny za usprawnienie komunikacji międzykomórkowej oraz peptyd „sprężystości” działający w sercu macierzy zewnątrzkomórkowej dla zwiększenia plastyczności i prawidłowego napięcia skóry.

Promatrix Complex - proteinowa frakcja z Cucurbita pepo, która hamuje działanie enzymów niszczących włókna elastyny i kolagenu. Przywraca zdolność do odnowy komórkowej oraz poprawia organizację włókien elastyny, przywracając skórze elastyczność i jędrność.

REAKTYWATOR ODNOWY SKÓRY FGF1 LMS™ z unikalną technologią LIPO-SPHERE - hamuje proces starzenia skóry uruchamiając silną i długotrwałą reaktywację procesów odnowy na jej trzech poziomach.

Aqua Calcis - farmakopealna woda wapienna, o właściwościach antyseptycznych, kojących i łagodzących.


Sposób użycia: Polecany do stosowania pod krem pielęgnacyjny na dzień i/lub na noc, codziennie lub jako okresowa kuracja. Wydozować kilka kropli serum na rękę i rozprowadzić równomiernie na twarzy. Krem nakładać po wchłonięciu serum (min. 30 - 60 s.).


POTWIERDZONA SKUTECZNOŚĆ:

ponad 2-krotne* zmniejszenie objętości zmarszczek atroficznych i grawitacyjnych, efekt liftingu i poprawa napięcia skóry (90%*), i nawilżenie skóry (86%*).


* Wyniki badań w Centrum Naukowo-Badawczym Dr Irena Eris.
Zobacz więcej na stronie drIrenaEris.com
Ta witryna stosuje pliki cookies. Więcej

Menu