Artykuły | Buty | Buty Bronx | Buty Damskie | Buty Męskie

Kupiłybyście torebkę marki Shitbag?

SOBOTA, 05 CZE. 2010, 13:02

Autor: Butyk.pl

Dział:Dodatki

Taka marka rzeczywiście istnieje. Należy sobie zadać pytanie: czy nazwa zobowiązuje?
W Stanach Zjednoczonych (bo gdzieżby indziej) powstała firma Shitbag, której misją jest projektowanie i sprzedaż wysokiej jakości (!) torebek zamszowych i skórzanych Shitbag.

Cechą szczególną torebek Shitbag jest fakt, że jako pierwsze 'uwalniają dłonie i ramiona' - dosłowny cytat ze strony producenta. Nosi się ją na pasku zapiętym wokół talii, pasek w kolorze torebki znajduje się w zestawie. Na wyposażeniu zestawu jest jeszcze drugi pasek - ten który możemy przewiesić sobie przez ramię...
Torebka Shitbag (TM), fot. Shitbag.com
Torebka Shitbag (TM), fot. Shitbag.com

To dziwne, że firma oferująca torebki na pasku powstała w USA. Tam przecież już dobrą dekadę uznaje się, że popularne saszetki na pasku wolno nosić jedynie osobom kompletnie niezorientowanym w kwestiach mody oraz japońskim turystom. Może dlatego taka większa saszetka na pasku nazywa się Shitbag...?

Nie przekonuje nas torebka Shitbag. Po pierwsze, współczesne kobiety wychodząc 'na miasto' nie czują się komfortowo bez torebki na ramieniu lub w dłoni. Raczej wszystkie mamy wrażenie, jakbyśmy były niekompletnie ubrane. Po drugie, Shitbag ma wszystkie kieszenie na wierzchu, a to wygląda, jakby ktoś odwrócił ją na lewą stronę...

Z drugiej jednak strony, skoro kobiety kupują tę torebkę, to znaczy, że rzeczywiście jest dobrej jakości. Bo przecież kto kupowałby Shitbag dla metki...? (Więcej informacji na ShitBag.com)

Polecamy nie-'shitowe' torebki, które nie wyglądają jak odwrócone na lewą stronę i cieszą się popularnością właśnie ze względu na wysoką jakość wykonania.
Torebka Sistes
Torebka Sistes
fango metallic
259 PLN
Torebka Coconuda
Torebka Coconuda
chiaro grigio
159 PLN
Torebka Coconuda
Torebka Coconuda
argento
159 PLN
Torebka Coconuda
Torebka Coconuda
blu
159 PLN
Torebka Coconuda
Torebka Coconuda
rosa
159 PLN
Torebka Coconuda
Torebka Coconuda
nero
164 PLN
I wiele, wiele więcej...
Bookmark and Share

podobne artykuły

NIEDZIELA, 31 PAŹ 2010

Rajstopy z żylakami

Były już rajstopy z włosami, przyszła kolej na te z żylakami. Ale tym razem to nie złudzenie optyczne. Czy producenci rajstop chcą nas oszpecić?

ŚRODA, 11 SIE 2010

Najgorsze dżinsy świata

W kategorii obciachów w mojej ocenie tym dżinsom należy się pierwsze miejsce - kto je w ogóle wymyślił i po co?

CZWARTEK, 30 WRZ 2010

Wtopa roku: Finał Australia's Next Top Model

Jeżeli coś udało ci się spieprzyć w pracy, powinnaś zobaczyć ten filmik. Nie ma takiej wtopy, której nie przebiłaby Sarah Murdoch...

Dopisz się do newslettera. Otrzymasz informacje o promocjach.

wejdź do sklepu

najczęściej czytane

PONIEDZIAŁEK, 24 WRZ 2012

Jak czyścić buty zamszowe?

Dostajemy od was wiele maili z pytaniami o sposoby czyszczenia butów zamszowych. Nasze wskazówki zebraliśmy w tym wpisie, przeczytaj koniecznie.

Więcej Więcej

WTOREK, 25 WRZ 2012

Jak czyścić buty nubukowe?

Skóra nubukowa, jako delikatniejsza od licowej, wymaga specjalnej pielęgnacji. W zamian odwdzięczy Ci się fenomenalnym wyglądem. Dowiedz się więcej, jak pielęgnować buty nubukowe.

Więcej Więcej

PONIEDZIAŁEK, 16 SIE 2010

Kilka pomysłów jak dobierać rajstopy do butów na obcasie

Buty na płaskim obcasie są uniwersalne. Te na wysokim - eleganckie. Jak dobrać rajstopy do jednych lub drugich by osiągnąć wyszukany efekt?

Więcej Więcej