Artykuły | Buty | Buty Bronx | Buty Damskie | Buty Męskie

Być jak Anja Rubik

NIEDZIELA, 06 CZE. 2010, 10:00

Autor: Butyk.pl

Dział:Gwiazdy inspirują

Anja Rubik na wernisażu zdjęć Tomka Sadurskiego w Warszawie wyglądała olśniewająco i elegancko, bez zbędnego przepychu.
Anja Rubik jest nie tylko gwiazdą wybiegów wielkiego formatu, ale też dziewczyną, która fantastycznie się ubiera. Z teoretycznie prostych, mało zaskakujących elementów potrafi stworzyć szalenie atrakcyjny zestaw.

Na wernisażu zdjęć i kalendarza GRAFIKI ILUSTRATORA MODY Tomka Sadurskiego, który odbył się w Warszawie w klubie Space, Anja pokazała się w zwiewnej, pomarańczowej sukience z modnymi obecnie drapowaniami oraz w czarnych kozakach zamszowych założonych na czarne rajstopy.
Anja Rubik, fot. Krzysztof Jarosz/Agencja FORUM
Anja Rubik, fot. Krzysztof Jarosz/Agencja FORUM

Naszym zdaniem Anja należy do bardzo wąskiego grona gwiazd polskich - tych naprawdę dobrze ubranych. Niezależnie od okazji zawsze staje na wysokości zadania i udowadnia, że piękny styl nie wymaga przesady. Nie stara się na siłę adaptować wszystkich trendów i oślepiać wzrok metkami.

Blue ocean Set
Blue ocean Set
Bookmark and Share

Dopisz się do newslettera. Otrzymasz informacje o promocjach.

wejdź do sklepu

najczęściej czytane

PONIEDZIAŁEK, 24 WRZ 2012

Jak czyścić buty zamszowe?

Dostajemy od was wiele maili z pytaniami o sposoby czyszczenia butów zamszowych. Nasze wskazówki zebraliśmy w tym wpisie, przeczytaj koniecznie.

Więcej Więcej

WTOREK, 25 WRZ 2012

Jak czyścić buty nubukowe?

Skóra nubukowa, jako delikatniejsza od licowej, wymaga specjalnej pielęgnacji. W zamian odwdzięczy Ci się fenomenalnym wyglądem. Dowiedz się więcej, jak pielęgnować buty nubukowe.

Więcej Więcej

PONIEDZIAŁEK, 16 SIE 2010

Kilka pomysłów jak dobierać rajstopy do butów na obcasie

Buty na płaskim obcasie są uniwersalne. Te na wysokim - eleganckie. Jak dobrać rajstopy do jednych lub drugich by osiągnąć wyszukany efekt?

Więcej Więcej