Artykuły | Buty | Buty Bronx | Buty Damskie | Buty Męskie

PONIEDZIAŁEK, 12 GRU. 2016, 16:00

Autor: Kama_K

Dział:Porady i wskazówki

Dla kobiety torebka to bardzo ważne akcesorium codzienności - wypychanie kieszeni telefonem, kluczami i szminką nigdy nie wyglądało estetycznie, a nasze potrzeby są przecież dużo większe. Im więcej ze sobą nosimy, tym większy mamy problem. Chcemy, żeby torebka nie tylko była modna i atrakcyjna, ale i zmieściła wszystko, co nam potrzebne każdego dnia. Jak wybrać tą jedną, jedyną, niezawodną? Podpowiadamy ;)


Po pierwsze kolor: koniakowy brąz

Stylistki zadecydowały, że to właśnie ten kolor jest najbardziej uniwersalny (a nie czarny) i jeśli szukamy torebkę na podstawę naszej bazy ubraniowej, to właśnie taki kolor powinien nas interesować. Nie ustawaj więc w poszukiwaniach i dzielnie opieraj się chwilowym trendom - moda to poważna sprawa, nie zostawiaj swojego wizerunku przypadkowi ;)

Odpowiednia wielkość

Jeśli jesteś filigranowa, to największe wyzwanie dla Ciebie - w towarzystwie torby XXL będziesz wyglądała karykaturalnie, a jeśli na co dzień nosisz dużo, będzie to Twój problem. Po pierwsze nie dajmy się zwariować i pamiętajmy o naszym kręgosłupie. Notować możesz w telefonie, nie noś ze sobą laptopa, który waży więcej niż 2 kg i błagam, nie dodawaj tam jeszcze obszernego pojemnika z Twoim drugim śniadaniem. Torba, która pomieści trochę więcej niż A4 (wielkość teczki na dokumenty), powinna być idealna.

fot. z ShopStyle
fot. z ShopStyle


Postaw na jakość

Torebki potrafią nas nieprzyjemnie zaskoczyć. Albo błyskawicznie wyglądają okropnie albo w najmniej spodziewanym momencie odmawiają posłuszeństwa, np. urwanym paskiem. Zminimalizujesz to ryzyko, jeśli wybierzesz torbę dobrej jakości. Jeśli ma to być Twoja jedyna torebka, z którą będziesz chodzić każdego dnia, warto w nią zainwestować.
Bookmark and Share

podobne artykuły

PONIEDZIAŁEK, 17 PAŹ 2016

Własny styl. Jak go odnaleźć? 7 sposobów!

Nikt nie ma wątpliwości, że wygląd ma bezpośredni wpływ na naszą samoocenę. Choć nie jest to jedyne kryterium i nie powinniśmy upatrywać naszej wartości w czynnikach zewnętrznych, ale w naszych cechach charakteru i unikalnej osobowości, z pewnością prezencja dla większości z nas jest bardzo ważna. Nie dziwi więc fakt, że te z nas, które nie odnalazły jeszcze swojego stylu, wciąż poszukują sposobów i metod, aby go odnaleźć.

SOBOTA, 10 WRZ 2016

Jak wybrać właściwy kolor torebki?

Kobiety kochają torebki. W jaki inny sposób można mieć zawsze przy sobie cały kobiecy arsenał, ze szminką, telefonem, portfelem, planerem, notatnikiem i kluczami na czele? Patrząc na dostępne w sklepach torebki, jesteśmy nieodmiennie wdzięczne losowi, że to mężczyźni noszą spodnie, a my możemy mieć te cuda tylko dla siebie. Mamy nadzieję, że tak już zostanie! Dziś odpowiemy na dylemat, jak wybrać właściwy kolor torebki. Do butów, na co dzień, na wieczór. Zaczynamy!

ŚRODA, 16 LIS 2016

3 zasady, jak dobrać torebkę

Niby wybór prosty, a jednak nie oczywisty. Kierując się tylko trendami, często popełniamy gafy, albo kupujemy torebkę, której nie mamy z czym zestawić - w efekcie kończy w najgłębszym miejscu szafy. Jak kupić odpowiednią torebkę? Pytanie to jest również ważne właśnie teraz, w okresie świątecznym - torebka to zazwyczaj trafiony pomysł na prezent dla każdej kobiety, niezależnie od wieku. Czym się kierować?

Dopisz się do newslettera. Otrzymasz informacje o promocjach.

wejdź do sklepu

najczęściej czytane

PONIEDZIAŁEK, 24 WRZ 2012

Jak czyścić buty zamszowe?

Dostajemy od was wiele maili z pytaniami o sposoby czyszczenia butów zamszowych. Nasze wskazówki zebraliśmy w tym wpisie, przeczytaj koniecznie.

Więcej Więcej

WTOREK, 25 WRZ 2012

Jak czyścić buty nubukowe?

Skóra nubukowa, jako delikatniejsza od licowej, wymaga specjalnej pielęgnacji. W zamian odwdzięczy Ci się fenomenalnym wyglądem. Dowiedz się więcej, jak pielęgnować buty nubukowe.

Więcej Więcej

PONIEDZIAŁEK, 16 SIE 2010

Kilka pomysłów jak dobierać rajstopy do butów na obcasie

Buty na płaskim obcasie są uniwersalne. Te na wysokim - eleganckie. Jak dobrać rajstopy do jednych lub drugich by osiągnąć wyszukany efekt?

Więcej Więcej