Artykuły | Buty | Buty Bronx | Buty Damskie | Buty Męskie

Jakie trendy zawdzięczamy zimie 2012-2013?

SOBOTA, 02 MAR. 2013, 09:41

Autor: Asia

Dział:Trendy

Na pożegnanie zimy wybraliśmy naszym zdaniem fantastyczne trendy zapoczątkowane w minionym sezonie, za które jesteśmy wdzięczni odchodzącej porze roku.
Minionej zimie jesteśmy wdzięczni za to, że w końcu nauczyliśmy się nosić szorty także w temperaturze 0 stopni Celsjusza. Za to, jak wygodnie i nowocześnie wyglądają noszone do krótkich i kolorowych skórzanych kurtek. To zaskakujące, że ten pomysł z wybiegów tak szybko przedostał się i został zaadaptowany w warunkach naszej mody tzw. codziennej.

Jesteśmy wdzięczni minionej zimie za kolorowe płaszcze z wzorem. Zasypane śniegiem ulice i owiane jesienną, ponurą aurą place i parki rozkwitły w kolorach naszych płaszczy i kurtek. Nareszcie przełamaliśmy się i przestaliśmy nosić tylko szare, czarne, ciemne i jednolite, a ostatecznie bardzo nudne płaszcze.

Styl a'la Lisbet Salander z Dziewczyny z tatuażem. Teraz chyba wszystkie mamy w szafie kurtkę skórzaną, ramoneskę albo trencz. Nieważne jaką, ważne, by była ze skóry i dodawała nam animuszu. Uwaga - porządna kurtka skórzana przyda się także latem!

Przełamaliśmy się do koronek i ażurów. Nauczyliśmy się je nosić także na swetrach, tunikach lub wystające spod ramoneski albo blezera. Koronki nie kojarzą się już tylko z bielizną, albo wieczorowymi kreacjami. Koronki możemy nosić gdziekolwiek chcemy. Modę na koronki będzimy kontynuować.
Bookmark and Share

podobne artykuły

ŚRODA, 30 STY 2013

Noś czapkę... modnie

Czapki to nie tylko obowiązkowy dodatek w pogodę niespokojną. To także modny dodatek. Jak ją nosić, by wyglądać stylowo?

WTOREK, 29 LIS 2011

Zima w modzie, moda zimą

Co zachęci Cię do wyjścia na spacer w mroźny dzień? Zapewne ciekawy i modny strój:) Radzimy jak szybko i bez wysiłku ubrać się ciepło, stylowo i wygodnie.

NIEDZIELA, 30 PAŹ 2011

Kapelusze jak statki na niebie

Wystawa pięknych kapeluszy i dzieł sztuki w jednym. Zobacz zdjęcia z wystawy.

Dopisz się do newslettera. Otrzymasz informacje o promocjach.

wejdź do sklepu

najczęściej czytane

PONIEDZIAŁEK, 24 WRZ 2012

Jak czyścić buty zamszowe?

Dostajemy od was wiele maili z pytaniami o sposoby czyszczenia butów zamszowych. Nasze wskazówki zebraliśmy w tym wpisie, przeczytaj koniecznie.

Więcej Więcej

WTOREK, 25 WRZ 2012

Jak czyścić buty nubukowe?

Skóra nubukowa, jako delikatniejsza od licowej, wymaga specjalnej pielęgnacji. W zamian odwdzięczy Ci się fenomenalnym wyglądem. Dowiedz się więcej, jak pielęgnować buty nubukowe.

Więcej Więcej

PONIEDZIAŁEK, 16 SIE 2010

Kilka pomysłów jak dobierać rajstopy do butów na obcasie

Buty na płaskim obcasie są uniwersalne. Te na wysokim - eleganckie. Jak dobrać rajstopy do jednych lub drugich by osiągnąć wyszukany efekt?

Więcej Więcej