Artykuły | Buty | Buty Bronx | Buty Damskie | Buty Męskie

Nowa kolekcja Sinequanone w Butyk.pl

SOBOTA, 27 PAŹ. 2012, 22:07

Autor: Karolina Z

Dział:Trendy

Czy minimalizm i stylistyczna odwaga mogą chodzić razem w parze? Zobacz nową kolekcję marki Sinequanone udowadniającą, że tak!
Niewiele istnieje marek, które potrafią jednocześnie podkreślać indywidualizm, jak i powstrzymać się od krzykliwych sposobów na zwrócenie na siebie uwagę. Na ogół musimy wybierać pomiędzy powściągliwym stylem brandów typu Benetton lub MaxMara a śmiałym i idealnym dla nastolatek Housem czy Reporterem.

W Butyk.pl przygotowując kolekcje na kolejne sezony zawsze staramy się sięgać dalej - wyszukiwać marek, których produkty daleko odbiegają od standardowych i przewidywalnych fasonów dostępnych w każdym centrum handlowym. Taka jest też geneza współpracy z Sinequanone - jedną z najlepszych w Europie francuskich marek odzieżowych.

Sinequanone w Butyk.pl dostępna jest od dawna, od tygodnia z nową kolekcją na jesień i zimę 2012-2013. Nasze klientki pokochały ją właśnie ze względu na minimalizm i ponadczasową elegancję. Wyszukany styl, choć prostolinijny, wyróżnia się na tle innych właśnie ze względu na swoją unikalność, która nie ma nic wspólnego z buntem lub zwracaniem na siebie uwagę za wszelką cenę. Są to po prostu dobrze skrojone ubrania dla eleganckiej kobiety. Nie musisz chodzić na kompromisy, możesz nosić ubrania Sinequanone. Zobacz najnowszą kolekcję tutaj.
Nowa kolekcja Sinequanone w Butyk.pl
Nowa kolekcja Sinequanone w Butyk.pl
Nowa kolekcja Sinequanone w Butyk.pl
Nowa kolekcja Sinequanone w Butyk.pl
Nowa kolekcja Sinequanone w Butyk.pl
Nowa kolekcja Sinequanone w Butyk.pl

Zobacz więcej: zobacz kolekcję Sinequanone w Butyk.pl
Bookmark and Share

podobne artykuły

CZWARTEK, 16 SIE 2012

Ubrania unikalne i kolekcje, jakich nie znajdziesz nigdzie!

W Butyk.pl pojawiła się nowa kolekcja odzieży renomowanych europejskich marek, jakich nie znajdziesz w żadnym innym sklepie, tylko u nas! Zobacz koniecznie propozycje na jesień 2012.

NIEDZIELA, 14 SIE 2011

Nie przegap: piękna sukienka Sinequanone

Efektowna nowość w paski. Pojawiła się późno jak na tak letnią kreację, ale wbrew fatalnemu "tajmingowi" cieszy się dużym zainteresowaniem...

Dopisz się do newslettera. Otrzymasz informacje o promocjach.

wejdź do sklepu

najczęściej czytane

PONIEDZIAŁEK, 24 WRZ 2012

Jak czyścić buty zamszowe?

Dostajemy od was wiele maili z pytaniami o sposoby czyszczenia butów zamszowych. Nasze wskazówki zebraliśmy w tym wpisie, przeczytaj koniecznie.

Więcej Więcej

WTOREK, 25 WRZ 2012

Jak czyścić buty nubukowe?

Skóra nubukowa, jako delikatniejsza od licowej, wymaga specjalnej pielęgnacji. W zamian odwdzięczy Ci się fenomenalnym wyglądem. Dowiedz się więcej, jak pielęgnować buty nubukowe.

Więcej Więcej

PONIEDZIAŁEK, 16 SIE 2010

Kilka pomysłów jak dobierać rajstopy do butów na obcasie

Buty na płaskim obcasie są uniwersalne. Te na wysokim - eleganckie. Jak dobrać rajstopy do jednych lub drugich by osiągnąć wyszukany efekt?

Więcej Więcej