Artykuły | Buty | Buty Bronx | Buty Damskie | Buty Męskie

Ilekroć w Butyk.pl pojawia się nowa kolekcja butów Tamaris, uświadamiam sobie, że czas wracać do pracy - rozpoczyna się nowy sezon na wyższych obrotach i będą nam potrzebne naprawdę dobre buty.
Powiedzmy to sobie szczerze, buty marki Tamaris, to nie buty na imprezy. W nich nie musisz walczyć z lękiem wysokości, a w towarzystwie mini w cekiny wyglądałyby co najmniej zabawnie. Ale też nie codziennie nosimy mini w cekiny...

Obuwie niemieckiej marki Tamaris, to bardzo praktyczny produkt. Wykonany z precyzją i zapewniający komfort chodzenia w nich. To buty dla kobiet, które cenią wygodę ponad wszystko inne. Bo w nich nie skręcisz kostki, nie będziesz chybotać się na nierównych chodnikach i kostce brukowej. W tych butach pójdziesz do pracy, na zajęcia, możesz w nich biegać między urzędami albo walczyć o sprawy swoich klientów w sądzie. Są stabilne i wygodne. Mają elegancki wygląd i ekskluzywne zacięcie. A wnętrze wyścielone skórą naturalną i specjalną, opatentowaną przez markę Tamaris technologią, która sprawia, że stopy znacznie mniej się w nich pocą (dzięki mikro otworkom na powierzchni całej wkładki).

Dodam jeszcze, że poza kilkoma nielicznymi przypadkami, nie mieliśmy jeszcze żadnej reklamacji ani względem jakości wykonania, ani wyglądu butów Tamaris.

Na koniec trudnego dnia będziesz wdzięczna, że przeszłaś go w Tamarisach. To buty warte polecenia, na których możesz polegać, a co najważniejsze nowa kolekcja Tamaris właśnie pojawiła się w Butyk.pl.

Zobacz więcej, zobacz wszystkie nowości Tamaris w Butyk.pl
Bookmark and Share

podobne artykuły

CZWARTEK, 20 WRZ 2012

Nowa kolekcja Cravo & Canela

Brazylijska marka Cravo & Canela zdecydowanie nie stworzyła swojej najnowszej kolekcji z myślą o europejskiej definicji zimy. Ale znajdziecie w niej eleganckie buty z naturalnej skory idealne do biura, pracy i na eleganckie przyjęcia.

PONIEDZIAŁEK, 02 KWI 2012

Buty Calvin Klein Jeans w Butyk.pl

Nowa kolekcja obuwia sygnowanego nazwiskiem renomowanego designera właśnie pojawiła się w Butyk.pl. I jest rzeczywiście piękna...

CZWARTEK, 11 SIE 2011

Wracamy do pracy po urlopie... ale w jakich butach?

Zadałyście sobie już to pytanie? Czy macie pomysł na wygodne buty idealne na długi dzień pracy biurowej?

Dopisz się do newslettera. Otrzymasz informacje o promocjach.

wejdź do sklepu

najczęściej czytane

PONIEDZIAŁEK, 24 WRZ 2012

Jak czyścić buty zamszowe?

Dostajemy od was wiele maili z pytaniami o sposoby czyszczenia butów zamszowych. Nasze wskazówki zebraliśmy w tym wpisie, przeczytaj koniecznie.

Więcej Więcej

WTOREK, 25 WRZ 2012

Jak czyścić buty nubukowe?

Skóra nubukowa, jako delikatniejsza od licowej, wymaga specjalnej pielęgnacji. W zamian odwdzięczy Ci się fenomenalnym wyglądem. Dowiedz się więcej, jak pielęgnować buty nubukowe.

Więcej Więcej

PONIEDZIAŁEK, 16 SIE 2010

Kilka pomysłów jak dobierać rajstopy do butów na obcasie

Buty na płaskim obcasie są uniwersalne. Te na wysokim - eleganckie. Jak dobrać rajstopy do jednych lub drugich by osiągnąć wyszukany efekt?

Więcej Więcej