Artykuły | Buty | Buty Bronx | Buty Damskie | Buty Męskie

Zobacz najnowszą kolekcję Stabo oczami fotografa jako ilustracje stylu marki zaprezentowanego w najnowszej kolekcji.
Jaka jest dziewczyna Stabo? Drapieżna i elegancka. Jej styl posiada swoje pazurki. Lubi się wyróżniać, choć czasami woli po prostu wtopić w otoczenie. Chętnie budzi kontrowersje, ale jednego nie wolno jej odmówić - niepodważalnej elegancji. Takie własnie wnioski płyną z najnowszej sesji zdjęciowej marki Stabo.

Sceneria opuszczonego miasta odwiedzanego tylko przez graficiarzy pozostaje w gigantycznym kontraście do ubrań, w których równie pewnie można spacerować Piątą Aleją w Nowym Jorku. Wyszukane i wygodne fasony sukienek, spódnicżakietów Stabo wykonano w najmodniejszych mocnych kolorach przeplatanych z kolorami neutralnymi, przez co świetnie wpisują się w najnowsze trendy udokumentowane na światowych wybiegach mody.

Wiele produktów widocznych na zdjęciach jest już dostępnych w naszym sklepie - kliknij i sprawdź, które to!
Bookmark and Share

podobne artykuły

ŚRODA, 23 LIS 2011

Topy znowu ''na topie''

W pogoni za letnimi trendami nie spoczniemy nawet w przeddzień zimy! Warto wiedzieć z wyprzedzeniem, co przyniosą nam nowe inspiracje z wybiegów...

PONIEDZIAŁEK, 16 KWI 2012

W tym tygodniu kupuj taniej! Rabat na całą odzież!

Od 16 do 20 kwietnia możesz skorzystać ze specjalnego kodu rabatowego obniżającego ceny odzieży o 10%! Rabat łaczy się z przeceną.

WTOREK, 31 LIP 2012

Jesienne ''klasyki'', które musisz mieć

Tych pięć elementów będzie podstawą modnego ubioru jesienią. Sprawdź, czy masz je wszystkie!

Dopisz się do newslettera. Otrzymasz informacje o promocjach.

wejdź do sklepu

najczęściej czytane

PONIEDZIAŁEK, 24 WRZ 2012

Jak czyścić buty zamszowe?

Dostajemy od was wiele maili z pytaniami o sposoby czyszczenia butów zamszowych. Nasze wskazówki zebraliśmy w tym wpisie, przeczytaj koniecznie.

Więcej Więcej

WTOREK, 25 WRZ 2012

Jak czyścić buty nubukowe?

Skóra nubukowa, jako delikatniejsza od licowej, wymaga specjalnej pielęgnacji. W zamian odwdzięczy Ci się fenomenalnym wyglądem. Dowiedz się więcej, jak pielęgnować buty nubukowe.

Więcej Więcej

PONIEDZIAŁEK, 16 SIE 2010

Kilka pomysłów jak dobierać rajstopy do butów na obcasie

Buty na płaskim obcasie są uniwersalne. Te na wysokim - eleganckie. Jak dobrać rajstopy do jednych lub drugich by osiągnąć wyszukany efekt?

Więcej Więcej