Designerzy podpowiadają: noś buty - plecionki
PONIEDZIAŁEK, 23 KWI. 2012, 18:26
Dział:Z wybiegów

Buty Dolce & Gabbana
Tylko żebyśmy się dobrze zrozumieli - nie mówię, że są brzydkie. Wręcz przeciwnie, naprawdę chętnie bym je co najmniej przymierzyła, a najlepiej nosiła. Aczkolwiek przy moich zarobkach nie wydałabym na taką ciekawostkę przyrodniczą kilkuset dolarów.
Spójrzmy jednak dalej, plecione buty zaproponował także dom mody Antonio Berardi. Jak wiadomo kolekcje sygnowane tym nazwiskiem uchodzą zawsze za klasyczne i eleganckie, rzadko "kosmiczne", w przeciwieństwie do butów na wiosnę i lato 2012.

Buty Antonio Berardi
Propozycje podobnych butów pojawiły się u co najmniej kilkunastu projektantów i niewątpliwie powinniśmy zacząć mówić o trendzie, który nabiera szlifów. Już widać zainteresowanie designerów tym pomysłem, aczkolwiek nadal wiruje on gdzieś w strefie dużej abstrakcji. Najbliżej stylu, który rzeczywiście da się nosić poza Hollywood czy Las Vegas moim zdaniem są sandały plecionki z wybiegu mody
Loewe.

Buty Loewe
W Butyk.pl już pojawili się pierwsi reprezentanci tego nowego trendu i trzeba przyznać, że prezentują się znacznie przyjemniej dla oka i stopy. A co najlepsze - kosztują pięć razy mniej:)

Sandały Blink
dahlia, 124 PLN

Sandały Rocket Dog
black, 189 PLN

Sandały Blink
cocoa, 149 PLN

Sandały Cravo & Canela
light bronze, 259 PLN

Sandały Pepe Jeans
tan, 359 PLN

Sandały Buffalo
fuchsia, 179 PLN

Sandały Red Hot
pink, 179 PLN

Sandały MANAS
rosso, 398 PLN

Sandały Blink
tan, 209 PLN

Sandały Replay
navy, 429 PLN

Klapki Replay
navy, 389 PLN

Sandały MANAS
light taupe, 269 PLN
Fot. Imax TREE / Agencja FREE
