Artykuły | Buty | Buty Bronx | Buty Damskie | Buty Męskie

Buty to nie wszystko, ale wszystko bez butów to ...

PIĄTEK, 18 LIS. 2011, 18:50

Autor: Karolina Z

Dział:Hity

Parafrazując cytat z pewnego filmu, zapraszamy do obejrzenia nowości Bronx w asortymencie Butyk.pl.
Na pytanie "ile masz par butów" jest tylko jedna prawidłowa odpowiedź: "za mało". Nie znam ani jednej kobiety, która uważałaby inaczej. Dlatego, gdy nasi znajomi prowadzący sklepy stacjonarne pytają nas, dlaczego jeszcze domawiamy nowe fasony w środku sezonu, a właściwie na jego końcówce, odpowiadamy, że zawsze jest dobra pora na nowe buty. A gdy się zobaczy TEN fason, to sezon nie ma znaczenia, trzeba go zdobyć.

Więc jak Bronx pokazuje nam nowości, które nie wiedzieć czemu wcześniej nam umknęły, a są po prostu fenomenalne - musimy je kupić do naszej kolekcji. Świetnie wykonane buty, zawsze ze skóry naturalnej, są doskonałą inwestycją. Czy masz nastrój na inwestowanie? Z którym modelem jest Ci najbardziej po drodze?

Zobacz więcej...
Bookmark and Share

podobne artykuły

PONIEDZIAŁEK, 03 WRZ 2012

Nowa kolekcja Bronx

Renomowana marka Bronx po raz kolejny udowadnia, że jest mistrzem w designie obuwia na jesień i zimę. Żaden inny europejski producent nie potrafi jej dorównać...

PIĄTEK, 02 WRZ 2011

Moja miłość: buty Belmondo

Nie możecie przegapić tych nowości! Doskonałej jakości buty ze skóry naturalnej sygnowane marką Belmondo z nowej kolekcji już są w Butyk.pl.

SOBOTA, 28 LIP 2012

Niezawodne buty Bronx

Firma Bronx kontynuuje jeden z najlepszych pod względem sprzedaży model butów z sezonu 2011-2012. Uwaga, jeszcze jest dostępny w obniżonej cenie!

Dopisz się do newslettera. Otrzymasz informacje o promocjach.

wejdź do sklepu

najczęściej czytane

PONIEDZIAŁEK, 24 WRZ 2012

Jak czyścić buty zamszowe?

Dostajemy od was wiele maili z pytaniami o sposoby czyszczenia butów zamszowych. Nasze wskazówki zebraliśmy w tym wpisie, przeczytaj koniecznie.

Więcej Więcej

WTOREK, 25 WRZ 2012

Jak czyścić buty nubukowe?

Skóra nubukowa, jako delikatniejsza od licowej, wymaga specjalnej pielęgnacji. W zamian odwdzięczy Ci się fenomenalnym wyglądem. Dowiedz się więcej, jak pielęgnować buty nubukowe.

Więcej Więcej

PONIEDZIAŁEK, 16 SIE 2010

Kilka pomysłów jak dobierać rajstopy do butów na obcasie

Buty na płaskim obcasie są uniwersalne. Te na wysokim - eleganckie. Jak dobrać rajstopy do jednych lub drugich by osiągnąć wyszukany efekt?

Więcej Więcej