Artykuły | Buty | Buty Bronx | Buty Damskie | Buty Męskie

Konkurs: WYBIERZ buty i WYGRAJ je!

NIEDZIELA, 06 LIS. 2011, 13:54

Autor: Monika O

Dział:Konkursy

Zaproś znajomych. Jeżeli wygra któryś z nich, Ty także otrzymasz wybrane przez siebie buty!
W konkursie Butyk.pl możesz grać codziennie i codziennie wygrywać... Jeżeli za najciekawsze zgłoszenie konkursowe uznamy zgłoszenia zaproszonych przez Ciebie osób. Konkurs na trzy etapy:

1 - Wybierz nagrodę

Spośród ponad 40 modeli bestsellerów z Butyk.pl jak i zupełnych nowości z najnowszych kolekcji, wybierz te, które chcesz mieć. Wybierasz model - nie musisz już teraz decydować, który wolisz kolor, dostaniesz wszystkie do wyboru.

2 - Napisz dlaczego właśnie te buty chcesz wygrać

Napisz dlaczego chcesz te własnie buty mieć - zaskocz nas swoją kreatywnością, rozbaw lub wpraw w zadumę... Zadanie nie jest łatwe, masz tylko 500 znaków do wykorzystania.

3 - Zaproś znajomych

Czasami nie jest ważne co zrobisz, ale kogo znasz;) Dlatego możesz zaprosić do zabawy swoich znajomych i im pozwolić wygrać nagrodę... także dla Ciebie! Jeżeli najciekawszej odpowiedzi udzieli zaproszona przez Ciebie osoba, Ty także otrzymasz wybrane przez siebie buty.

Grać możesz codziennie, od dzisiaj (6.11) do ostatniej minuty miesiąca listopada 2011 roku. Wyniki zawsze ogłaszamy około godziny 15:00. Pierwsze już jutro.

Uwaga! Jeżeli zdobyłeś nagrodę jako autor najciekawszej odpowiedzi - nie możesz więcej razy wygrać. Jeżeli to Ty zaprosiłeś zwycięzcę, możesz wygrywać codziennie, wraz z każdym znajomym, który okazał się danego dnia najbardziej kreatywny.

Przeczytaj regulamin konkursu
Wejdź do gry!
Bookmark and Share

podobne artykuły

WTOREK, 05 CZE 2012

Przeceny nawet do -50 procent!

Już są! Przeceny do -50% w Butyk.pl i blisko 500 nowych wzorów w wyprzedaży. Obowiązuje zasada: "kto pierwszy, ten lepszy" - bądź pierwszy i sprawdź naszą promocję.

PONIEDZIAŁEK, 23 KWI 2012

Wszystkie buty tańsze o 15%! Tylko przez 4 dni...

Od dzisiaj do czwartku aktywny będzie wyjątkowy kod rabatowy bezwzględnie obcinający ceny wszystkich butów o 15%.

CZWARTEK, 11 SIE 2011

Kupuj taniej z newsletterem Butyk.pl!

Dla subskrybentów naszego newslettera mamy niespodziankę - zakupy spod lady!

Dopisz się do newslettera. Otrzymasz informacje o promocjach.

wejdź do sklepu

najczęściej czytane

PONIEDZIAŁEK, 24 WRZ 2012

Jak czyścić buty zamszowe?

Dostajemy od was wiele maili z pytaniami o sposoby czyszczenia butów zamszowych. Nasze wskazówki zebraliśmy w tym wpisie, przeczytaj koniecznie.

Więcej Więcej

WTOREK, 25 WRZ 2012

Jak czyścić buty nubukowe?

Skóra nubukowa, jako delikatniejsza od licowej, wymaga specjalnej pielęgnacji. W zamian odwdzięczy Ci się fenomenalnym wyglądem. Dowiedz się więcej, jak pielęgnować buty nubukowe.

Więcej Więcej

PONIEDZIAŁEK, 16 SIE 2010

Kilka pomysłów jak dobierać rajstopy do butów na obcasie

Buty na płaskim obcasie są uniwersalne. Te na wysokim - eleganckie. Jak dobrać rajstopy do jednych lub drugich by osiągnąć wyszukany efekt?

Więcej Więcej