Artykuły | Buty | Buty Bronx | Buty Damskie | Buty Męskie

PIĄTEK, 14 PAŹ. 2011, 10:03

Autor: Gosia W

Dział:Porady i wskazówki

Nie zadaję tego pytania w imieniu swoim, ale w imieniu setek singielek, które gdzieś tam teraz zastanawiają się co założyć na spotkanie z przystojniakiem w piątkowy wieczór...
Ok, może w kwestii porad stylistycznych nie jestem jakimś tam guru, bo wolę ubierać się odważnie niż poprawnie. Ale wierze w potęgę tłumu i pytań ankietowych, bo w końcu jak jeden temat przemyślą setki kobiet, to muszą dość do interesującego konsensusu.

Zadanie ankietowe na dziś: jakie obcasy założyć na randkę? Niekoniecznie pierwszą. Ale wyjście, spotkanie, kolację z chłopakiem, który naprawdę mi się bardzo podoba.

Czy prawidłowa odpowiedź brzmi: szpilki?
A może obcas słupkowy?
Koturny?
Obcas kaczuszka?
Płaskie półbuty?
HELP!

Weź udział w sondzie

Jakie obcasy wybrać na randkę?

Bookmark and Share

Dopisz się do newslettera. Otrzymasz informacje o promocjach.

wejdź do sklepu

najczęściej czytane

PONIEDZIAŁEK, 24 WRZ 2012

Jak czyścić buty zamszowe?

Dostajemy od was wiele maili z pytaniami o sposoby czyszczenia butów zamszowych. Nasze wskazówki zebraliśmy w tym wpisie, przeczytaj koniecznie.

Więcej Więcej

WTOREK, 25 WRZ 2012

Jak czyścić buty nubukowe?

Skóra nubukowa, jako delikatniejsza od licowej, wymaga specjalnej pielęgnacji. W zamian odwdzięczy Ci się fenomenalnym wyglądem. Dowiedz się więcej, jak pielęgnować buty nubukowe.

Więcej Więcej

PONIEDZIAŁEK, 16 SIE 2010

Kilka pomysłów jak dobierać rajstopy do butów na obcasie

Buty na płaskim obcasie są uniwersalne. Te na wysokim - eleganckie. Jak dobrać rajstopy do jednych lub drugich by osiągnąć wyszukany efekt?

Więcej Więcej