Artykuły | Buty | Buty Bronx | Buty Damskie | Buty Męskie

SOBOTA, 04 CZE. 2011, 18:16

Autor: Monika O

Dział:Hity

Mało kto słyszał o niej w Polsce, a szkoda. Świetne buty z metką RED HOT mają wyjątkowe fasony i bardzo atrakcyjne ceny.
Marka Red Hot pochodzi z gorącej Portugalii i ma za sobą zaledwie trzy lata istnienia. Pierwsza kolekcja pojawiła się w 2009 roku i od razu wzbudziła duże zainteresowanie na obuwniczych targach. Nic dziwnego, bo stali za nią projektanci znani i wysoko cenieni w branży od lat.

Zgodnie z misją, o której czytamy na stronie firmowej marki, RED HOT ma na celu wypełnienie niszy na rynku obuwia dla kobiet - niszy obejmującej obuwie ''uwydatniające i wyróżniające kobiece piękno''.

Czy takich butów brakuje to kwestia dyskusyjna. Pewne jest jednak, że buty RED HOT mają w sobie coś innego, wyróżniającego je na tle reszty. Nie są ugrzecznione, ani przewidywalne. Raczej dziewczęce i orzeźwiające z dużą dozą animuszu. Oferta jest tak szeroka, że wszystkie kobiety, od nastolatek po matki i babki, znajdą tu coś dla siebie.

Co ciekawe - każda kolekcja jest inspirowana innym motywem przewodnim, trendem lub kulturą, zupełnie tak jak mają to w zwyczaju największe światowe domy mody. W tym roku zainspirował Egipt.

Nazwa RED HOT też nie jest przypadkowa, obok swojego regularnego tłumaczenia, jest też akronimem słów: Rewolucyjny, Elegancki, Dynamiczny, Harmonijny, Oryginalny i Kuszący (and. Tempting). Tych sześć wyrazów wyznacza DNA marki.

Dasz się skusić?
Bookmark and Share

podobne artykuły

PIĄTEK, 03 CZE 2011

Nowa gorąca marka w Butyk.pl: RED HOT

Zobacz Look Book kolekcji RED HOT na lato 2011. Zapowiada się gorący sezon...

PIĄTEK, 27 MAJ 2011

Sandały Calvin Klein - buty ekskluzywne i... wielki lans

Ten tekst będzie niepoprawny politycznie, bo niepoprawna politycznie jest nasza bezwarunkowa fascynacja marką Calvin Klein.

PONIEDZIAŁEK, 03 WRZ 2012

Nowa kolekcja Bronx

Renomowana marka Bronx po raz kolejny udowadnia, że jest mistrzem w designie obuwia na jesień i zimę. Żaden inny europejski producent nie potrafi jej dorównać...

Dopisz się do newslettera. Otrzymasz informacje o promocjach.

wejdź do sklepu

najczęściej czytane

PONIEDZIAŁEK, 24 WRZ 2012

Jak czyścić buty zamszowe?

Dostajemy od was wiele maili z pytaniami o sposoby czyszczenia butów zamszowych. Nasze wskazówki zebraliśmy w tym wpisie, przeczytaj koniecznie.

Więcej Więcej

WTOREK, 25 WRZ 2012

Jak czyścić buty nubukowe?

Skóra nubukowa, jako delikatniejsza od licowej, wymaga specjalnej pielęgnacji. W zamian odwdzięczy Ci się fenomenalnym wyglądem. Dowiedz się więcej, jak pielęgnować buty nubukowe.

Więcej Więcej

PONIEDZIAŁEK, 16 SIE 2010

Kilka pomysłów jak dobierać rajstopy do butów na obcasie

Buty na płaskim obcasie są uniwersalne. Te na wysokim - eleganckie. Jak dobrać rajstopy do jednych lub drugich by osiągnąć wyszukany efekt?

Więcej Więcej