Artykuły | Buty | Buty Bronx | Buty Damskie | Buty Męskie

WTOREK, 19 KWI. 2011, 18:07

Autor: Asia

Dział:Dodatki

Prawie wszystkie torebki w Butyk.pl to torebki, które można nosić przez ramię. Polecam moje ulubione.
Te cztery rodzaje torebek przez ramię powinny znaleźć się w szafie każdej kobiety. Nie twierdzę, że koniecznie dokładnie te modele (wybrałam produkty z asortymentu Butyk.pl kierując się własnym gustem). Ale z pewnością modele pojemnych torebek spełniających poniżej wymienione funkcje to po prostu minimum.

Torebka przez ramię w stylu eleganckim

Jest to torebka, którą zabierzemy na imprezę firmową, długą imprezę sylwestrową lub spotkanie rodzinne, np. na hucznie wyprawiane chrzciny. Wszędzie tam, gdzie wyglądać należy elegancko, a zabrać ze sobą cały kobiecy niezbędnik.

Torebka przez ramię w stylu służbowym

Czyli torebka, w której zmieścisz całe biuro plus laptopa.

Torebka przez ramię w stylu casual

Czyli torebka, która zabierzesz ze sobą do dyskoteki, na plotki z przyjaciółkami lub spacer po centrum handlowym w w okresie największych wyprzedaży.

Torebka przez ramię w stylu vintage

I moja ulubiona: torebka, która nosi się najwygodniej, czyli "na listonoszkę", a na listonoszkę nie wygląda. Jest ciekawie wykonana i pasuje do klimatu wieczoru w teatrze, randki tudzież spaceru po starówce. Coś, co zakładasz,z gdy chcesz się czuć dobrze i atrakcyjnie, ale nie na siłę. Jakby przez przypadek.

Czy masz już torebki na te okazje? Nawet jeśli, torebek nigdy zbyt wiele! Zajrzyj do działu torebek w Butyk.pl!
Bookmark and Share

Dopisz się do newslettera. Otrzymasz informacje o promocjach.

wejdź do sklepu

najczęściej czytane

PONIEDZIAŁEK, 24 WRZ 2012

Jak czyścić buty zamszowe?

Dostajemy od was wiele maili z pytaniami o sposoby czyszczenia butów zamszowych. Nasze wskazówki zebraliśmy w tym wpisie, przeczytaj koniecznie.

Więcej Więcej

WTOREK, 25 WRZ 2012

Jak czyścić buty nubukowe?

Skóra nubukowa, jako delikatniejsza od licowej, wymaga specjalnej pielęgnacji. W zamian odwdzięczy Ci się fenomenalnym wyglądem. Dowiedz się więcej, jak pielęgnować buty nubukowe.

Więcej Więcej

PONIEDZIAŁEK, 16 SIE 2010

Kilka pomysłów jak dobierać rajstopy do butów na obcasie

Buty na płaskim obcasie są uniwersalne. Te na wysokim - eleganckie. Jak dobrać rajstopy do jednych lub drugich by osiągnąć wyszukany efekt?

Więcej Więcej