Artykuły | Buty | Buty Bronx | Buty Damskie | Buty Męskie

Powiedzieć o nich, że są kobiece to za mało. One są kwintesencją kobiecości w bardzo eleganckiej odsłonie...
Już wkrótce rozpocznie się nowy sezon wesel, imprez i uroczystości. By dobrze się bawić, musimy się odpowiednio do imprezy przygotować. Piękna sukienka nie wystarczy, kluczowym elementem stroju zawsze były, są i będą buty.

Buty wieczorowe oczywiście muszą być wygodne i dopasowane. Ale to na co szczególnie zwraca się uwagę, to ich efektowny wygląd. W jakich butach zrobimy najlepsze wrażenie?

Poniżej przedstawiam mój wybór najpiękniejszych butów wieczorowych z Butyk.pl, w których chętnie przetańczyłabym całą noc. Które Tobie podobają się najbardziej?

Zobacz więcej w Butyk.pl
Bookmark and Share

podobne artykuły

CZWARTEK, 15 GRU 2011

Pomysł sylwestrowy: pudrowo-różowe szpilki

Czy wybrałyście już buty, w których wkroczycie w nowy, 2012 rok? Czas ucieka, do zabawy sylwestrowej zostało już tylko pół miesiąca...

WTOREK, 26 CZE 2012

Buty, jak wisienka na torcie i śliwki w czekoladzie...

Kobiety uwielbiają smakołyki i uwielbiają buty. Te drugie również dlatego, że nie zależnie od diety - rozmiar zawsze noszą ten sam.

ŚRODA, 28 GRU 2011

Buty karnawałowe za mniej niż 180 zł

Coś dla oszczędnych. Przedstawiamy listę najpiękniejszych butów karnawałowych: na studniówkę, połowinki i półmetek, w najlepszych cenach.

Dopisz się do newslettera. Otrzymasz informacje o promocjach.

wejdź do sklepu

najczęściej czytane

PONIEDZIAŁEK, 24 WRZ 2012

Jak czyścić buty zamszowe?

Dostajemy od was wiele maili z pytaniami o sposoby czyszczenia butów zamszowych. Nasze wskazówki zebraliśmy w tym wpisie, przeczytaj koniecznie.

Więcej Więcej

WTOREK, 25 WRZ 2012

Jak czyścić buty nubukowe?

Skóra nubukowa, jako delikatniejsza od licowej, wymaga specjalnej pielęgnacji. W zamian odwdzięczy Ci się fenomenalnym wyglądem. Dowiedz się więcej, jak pielęgnować buty nubukowe.

Więcej Więcej

PONIEDZIAŁEK, 16 SIE 2010

Kilka pomysłów jak dobierać rajstopy do butów na obcasie

Buty na płaskim obcasie są uniwersalne. Te na wysokim - eleganckie. Jak dobrać rajstopy do jednych lub drugich by osiągnąć wyszukany efekt?

Więcej Więcej