Artykuły | Buty | Buty Bronx | Buty Damskie | Buty Męskie

Bardzo chuda Anja Rubik w sesji dla magazynu i-D

CZWARTEK, 31 MAR. 2011, 11:41

Autor: Gosia W

Dział:Z wybiegów

Ile kilogramów to za mało? Gdzie jest granica pomiędzy "szczupła", a "za chuda"? Czy bardzo szczupłe ciało jest jeszcze "modne"?
Uwielbiam Anję Rubik. Jak pewnie wszystkie Polski, cieszę się, że mamy taką reprezentację na światowych wybiegach mody. Jest piękna, ma wyszukany styl, własne zdanie i mądry punkt widzenia. Każdy jej wywiad lub wypowiedź traktuję jak perełkę. A sesje zdjęciowe śledzę uważnie.

Przez przypadek trafiłam na "making of" jej sesji foto dla magazynu i-D i trochę wystraszyło mnie jak chudo na niej wygląda. I stąd moje pytanie czy powinno się promować tak szczupły wygląd jako piękny? A już zaczynałam wierzyć, że świat mody odwraca się od rozmiaru XS i "zero".

i-D The Exhibitionist Issue - Cover Anja Rubik from Kloss London on Vimeo.Jakie jest wasze zdanie: Czy uważacie, że modelki są za chude?

Weź udział w sondzie

Czy Twoim zdaniem generalnie modelki "fashion" są za chude?

Bookmark and Share

podobne artykuły

SOBOTA, 22 WRZ 2012

Marka Maybelline skopiowała wąsy

Czy marka Maybelline skopiowała pomysł artysty, by wypromować swoje nowe produkty? Czy można mieć prawa autorskie do pomysłu na... wąsy?

CZWARTEK, 28 MAR 2013

Kontrowersyjny film reklamowy Desigual

Seks w aucie, ekscesy na plaży i pani całuje panią, czyli jak daleko można pójść w reklamie, by szokując zaciekawić widza? Czy erotyka sprzedaje buty?

PIĄTEK, 10 SIE 2012

Reklama H&M na Katedrze w Mediolanie

Genialna powierzchnia reklamowa i fantastyczny pomysł na kreowanie wizerunku niemieckiej marki czy po prostu szczyt bezczelności?

Dopisz się do newslettera. Otrzymasz informacje o promocjach.

wejdź do sklepu

najczęściej czytane

PONIEDZIAŁEK, 24 WRZ 2012

Jak czyścić buty zamszowe?

Dostajemy od was wiele maili z pytaniami o sposoby czyszczenia butów zamszowych. Nasze wskazówki zebraliśmy w tym wpisie, przeczytaj koniecznie.

Więcej Więcej

WTOREK, 25 WRZ 2012

Jak czyścić buty nubukowe?

Skóra nubukowa, jako delikatniejsza od licowej, wymaga specjalnej pielęgnacji. W zamian odwdzięczy Ci się fenomenalnym wyglądem. Dowiedz się więcej, jak pielęgnować buty nubukowe.

Więcej Więcej

PONIEDZIAŁEK, 16 SIE 2010

Kilka pomysłów jak dobierać rajstopy do butów na obcasie

Buty na płaskim obcasie są uniwersalne. Te na wysokim - eleganckie. Jak dobrać rajstopy do jednych lub drugich by osiągnąć wyszukany efekt?

Więcej Więcej