Artykuły | Buty | Buty Bronx | Buty Damskie | Buty Męskie

Czy założyłybyście coś takiego?

PIĄTEK, 12 LUT. 2010, 00:06

Autor: Butyk.pl

Dział:Gwiazdy inspirują

Ta para raczej nie zatrudnia stylistów, którzy powiedzieliby im, że wyglądają nieodpowiednio do okazji. Ale przecież muszą mieć jakieś lustra...
Po pierwsze trudno nam uwierzyć, że ktokolwiek inny niż Kanye West pojawiłby się na pokazie mody Chanel Haute Couture wiosna Lato 2010 w takim stroju. Czy ta marynarka została wykonana z weluru? Gdzie Kanye zostawił krawat?

Jednak to co naprawdę nas niepokoi, to styl jego partnerki, Rose Amber. Trudno okrelić co dokładnie miała na sobie, wygląda jak naciągnięta na głowę wełniana suknia zdobiona złotą nitką. O ile brak krawata na szui pana Westa jest w gruncie rzeczy wybaczalny, to brak stanika na ciele jego partnerki już nie.
KANYE WEST AND AMBER WEST fot. PAF FORUM/Pool Bertolin/Ochlik
KANYE WEST AND AMBER WEST fot. PAF FORUM/Pool Bertolin/Ochlik

Najostrzejszy w swej krytyce stylu tej pary był wiceprezes organizacji PETA, Dan Mathews. Stwierdził: Kanye nie potrafi przestać wyglądać jak idiota, niezaleznie od tego, czy pojawia się na pokazie mody czy gali rozdania nagród. On i jego dziewczyna wyglądają jak żałosne stwory z obskórnego, przydrożnego zoo. To cytat dosłowny z wypowiedzi opublikowanej między innymi na www.celebrity-gossip.net.

My w naszej ocenie tej pary na pewno nie posuwamy się aż tak daleko. Strój Rose godzi w nasze poczucie dobrego stylu, ale o guście pani West nie chcemy dyskutować. Podczas całego tygodnia mody pokazała się w tunice z pasków niemal całkowicie odsłaniającej założony pod nią strój kąpielowy (bardzo głęboko wycięty), w dżinsowym zestawie jakby o rozmiar za małym i futrzanej mufce w abstrakcyjnie (jakby przypadkowo) dobranych kolorach oraz w bardzo wyuzdanym body. Codziennie zaskakiwała nas czymś zgoła odmiennym, lecz równie szokującym. Cenimy jej chęć poszukiwań nowych wzorów i krojów, ale ich efekty to powód do zadowolenia z zakończenia tygodnia mody w Paryżu.
Bookmark and Share

podobne artykuły

PONIEDZIAŁEK, 29 SIE 2011

Hity i Wpadki haute couture 2011/12

W modzie haute couture chodzi przede wszystkim o kreatywność, bogactwo formy i unikatowość kreacji...

PIĄTEK, 05 LUT 2010

Przesadnie oryginalne propozycje z wybiegów

Pokazy mody to prezentacja nowej linii, ale również zbiór symboli, komunikatów i metafor. Niektóre z nich są zbyt oryginalne, abyśmy potrafili pisać o nich bez ironii.

NIEDZIELA, 01 SIE 2010

Transformacja Mischy Barton

Ta dziewczyna powinna zatrudniać stylistkę na co dzień, a nie tylko z okazji ważnych PR-owo wydarzeń.

Dopisz się do newslettera. Otrzymasz informacje o promocjach.

wejdź do sklepu

najczęściej czytane

PONIEDZIAŁEK, 24 WRZ 2012

Jak czyścić buty zamszowe?

Dostajemy od was wiele maili z pytaniami o sposoby czyszczenia butów zamszowych. Nasze wskazówki zebraliśmy w tym wpisie, przeczytaj koniecznie.

Więcej Więcej

WTOREK, 25 WRZ 2012

Jak czyścić buty nubukowe?

Skóra nubukowa, jako delikatniejsza od licowej, wymaga specjalnej pielęgnacji. W zamian odwdzięczy Ci się fenomenalnym wyglądem. Dowiedz się więcej, jak pielęgnować buty nubukowe.

Więcej Więcej

PONIEDZIAŁEK, 16 SIE 2010

Kilka pomysłów jak dobierać rajstopy do butów na obcasie

Buty na płaskim obcasie są uniwersalne. Te na wysokim - eleganckie. Jak dobrać rajstopy do jednych lub drugich by osiągnąć wyszukany efekt?

Więcej Więcej