Artykuły | Buty | Buty Bronx | Buty Damskie | Buty Męskie

Logo GAP zmienia się pod wpływem krytyki fanów na Facebooku

ŚRODA, 13 PAŹ. 2010, 09:16

Autor: Gosia W

Dział:Lifestyle

Nie jest ważne ile marka, którą lubisz jest w stanie zrobić dla Ciebie na Facebooku. Ważne ile ty jesteś w stanie zrobić dla niej... Na przykład powstrzymać przed zmianą loga.
Dystrybutor odzieży GAP postanowił zmienić znane od dawna i kojarzone z marką logo pisane charakterystyczną czcionką, kapitalikami w kolorze białym i na niebieskim tle.

Nowe logo miało być bardziej nowoczesne. Nawiązujące do poprzedniego, lecz ulepszone.

Tuż po oficjalnej prezentacji nowego logo ruszyła fala krytyki ze strony społeczności internetowych zgromadzonych wokół profili GAP na portalach społecznościowych. Negatywny odzew miał tak dużą siłę i zasięg, że w ostatni poniedziałek firma postanowiła oficjalnie poinformować, że rezygnuje ze zmiany logo, wraca do poprzedniego.

W informacji prasowej rzecznik GAP przyznaje, że dzięki odpowiedzi jaką otrzymali od swoich fanów, firma zorientowała się jak wielka pasja i ile pozytywnych emocji wiąże się z dotychczas stosowanym logo.

Tym samym społeczność zgromadzona wokół marki stała się ważnym doradcą w taj istotnej kwestii jak logo, które przecież jest częścią wizerunku. Jak zapatrujecie się na zmianę logo GAP? Uważacie, że pierwotne logo jest rzeczywiście lepsze czy może po prostu pierwsze i do niego wszyscy się przyzwyczailiśmy?

Aż strach zapytać - czy podoba wam się nasze logo Butyk.pl...? Zapraszam do dyskusji na Facebooku:) Facebook.com/Butyk


Fot. GAP
Fot. GAP
Bookmark and Share

podobne artykuły

WTOREK, 15 LIS 2011

Inauguracja sezonu grzewczego: rabat 15% na wszystko i dla wszystkich

Mamy już za sobą pierwsze przymrozki. Strach się bać co będzie dalej. Aby tej zimy nie zabrakło Wam ciepłych i modnych butów, już dzisiaj rozdajemy prezenty.

ŚRODA, 09 LIS 2016

8 porad, jak kupić dobre buty na studniówkę! Porady dla Pań i Panów.

Studniówka. Całonocne szaleństwo, znakomita zabawa i chwile, które wspomina się nawet po wielu latach. Ta symboliczna noc, to znak zamknięcia pewnej drogi w życiu, jakim jest szkoła średnia. Co dalej? Studia, praca, wyjazd dookoła świata, szkolenia i kursy, które doprowadzą do własnej firmy i kariery marzeń? Wydarzyć się może wszystko, ale najpierw czas na zabawę! Buty na studniówkę to teraz zdecydowanie najbardziej poszukiwane obuwie w internecie. Jak wybrać odpowiednie? Szukamy butów na studniówkę!

CZWARTEK, 28 LIP 2011

Kobieta bez głowy w reklamie H&M

Kolejna porażka Photoshopa. Tym razem w wykonaniu marki H&M, która postanowiła usunąć twarz modelki...

Dopisz się do newslettera. Otrzymasz informacje o promocjach.

wejdź do sklepu

najczęściej czytane

PONIEDZIAŁEK, 24 WRZ 2012

Jak czyścić buty zamszowe?

Dostajemy od was wiele maili z pytaniami o sposoby czyszczenia butów zamszowych. Nasze wskazówki zebraliśmy w tym wpisie, przeczytaj koniecznie.

Więcej Więcej

WTOREK, 25 WRZ 2012

Jak czyścić buty nubukowe?

Skóra nubukowa, jako delikatniejsza od licowej, wymaga specjalnej pielęgnacji. W zamian odwdzięczy Ci się fenomenalnym wyglądem. Dowiedz się więcej, jak pielęgnować buty nubukowe.

Więcej Więcej

PONIEDZIAŁEK, 16 SIE 2010

Kilka pomysłów jak dobierać rajstopy do butów na obcasie

Buty na płaskim obcasie są uniwersalne. Te na wysokim - eleganckie. Jak dobrać rajstopy do jednych lub drugich by osiągnąć wyszukany efekt?

Więcej Więcej