Artykuły | Buty | Buty Bronx | Buty Damskie | Buty Męskie

VideoBlog: Seven Super Girls

PONIEDZIAŁEK, 19 LIP. 2010, 15:20

Autor: Monika O

Dział:Blogerzy

Grupa dziewczyn w wieku od kilku do kilkunastu lat prowadzą VideoBlog na YouTube.com, na którym prezentują swoje zwariowane pomysły związane z modą.
Dopiero co pisałam o dziesięcioletniej Willow Smith i jej nietypowych stylizacjach, a już dostałam maila od czytelniczki na temat siedmiu fantastycznych rówieśniczek celebrytki....

SevenSuperGirls to nazwa 'kanału' na YouTube.com, na którym zamieszczane są filmiki Amy, Amandy, Katie, Kayli, Lucy, Jess i Sary o modzie oczami dziewczynek w wieku od ośmiu do trzynastu lat. Swój szalony pomysł wcieliły w życie w listopadzie 2008 roku i nadal działają.

Zobacz wprowadzenie:Co tydzień postami rządzi nowy temat przewodni, który każda z fashionistek przedstawia na swój sposób. Przykład? School Fashion, czyli poradnik w co się ubrać do szkoły:Jak powstają filmy Seven Super Girls? Dziewczynki są sterem, żeglarzem i okrętem, same w nich występują, same stoją za kamerą i same montują nagrania. Od czasu do czasu pomagają im mamy.

Dowiedz się więcej od Amandy:Czy tylko mnie zaskoczyło hobby Siedmiu Super Dziewczyn? Czy może w dzisiejszych czasach to normalne, że dziesięciolatki wymieniają się poradami o modzie, stylu i trendach za pośrednictwem amatorskich filmów wideo, które same reżyserują i montują...?

Sukienka bombka Nuance
Sukienka bombka Nuance
blue
219 PLN
Sukienka bombka Nuance
Sukienka bombka Nuance
green
219 PLN
Sukienka bombka Nuance
Sukienka bombka Nuance
pink
219 PLN
Dziewczęca koszula DOTS
Dziewczęca koszula DOTS
violet
189 PLN
Dziewczęca koszula DOTS
Dziewczęca koszula DOTS
red
189 PLN
Dziewczęca koszula DOTS
Dziewczęca koszula DOTS
blue
189 PLN
Bookmark and Share

podobne artykuły

PONIEDZIAŁEK, 14 CZE 2010

Szafiarki kontra firmy odzieżowe - plagiat czy inspiracja?

Otrzymaliśmy bardzo ciekawą odpowiedź eksperta w tej sprawie, która rozwiała nasze wątpliwości. Cytujemy ją poniżej...

PIĄTEK, 11 CZE 2010

Reserved i Zara kopiują blogerki - Szafiarki

Na forach Szafiarek zawrzało - firmy odzieżowe wykorzystały wizerunki blogerek dla własnych celów marketingowych, ale bez ich zgody, a nawet wiedzy!

NIEDZIELA, 15 SIE 2010

Projekt: Mąż

Bardzo nietypowy sposób na odnalezienie bratniej duszy i idealnego kandydata na męża. Czy słyszeliście już może o Project Husband?

Dopisz się do newslettera. Otrzymasz informacje o promocjach.

wejdź do sklepu

najczęściej czytane

PONIEDZIAŁEK, 24 WRZ 2012

Jak czyścić buty zamszowe?

Dostajemy od was wiele maili z pytaniami o sposoby czyszczenia butów zamszowych. Nasze wskazówki zebraliśmy w tym wpisie, przeczytaj koniecznie.

Więcej Więcej

WTOREK, 25 WRZ 2012

Jak czyścić buty nubukowe?

Skóra nubukowa, jako delikatniejsza od licowej, wymaga specjalnej pielęgnacji. W zamian odwdzięczy Ci się fenomenalnym wyglądem. Dowiedz się więcej, jak pielęgnować buty nubukowe.

Więcej Więcej

PONIEDZIAŁEK, 16 SIE 2010

Kilka pomysłów jak dobierać rajstopy do butów na obcasie

Buty na płaskim obcasie są uniwersalne. Te na wysokim - eleganckie. Jak dobrać rajstopy do jednych lub drugich by osiągnąć wyszukany efekt?

Więcej Więcej