Blog.Butyk.pl

poniedziałek 15 marca 2010 Z wybiegów
Chanel proponuje eleganckie... drewniaki

Chanel proponuje eleganckie... drewniaki

autor: Butyk.pl

Takich butów jeszcze nie było. Jeden z włoskich producentów obuwia postanowił stworzyć eleganckie wcielenie popularnych drewniaków.

Dom mody Chanel podczas swojego pokazu mody na wiosnę i lato 2010 postanowił wprowadzić widzów w osłupienie prezentując drewniaki (zdjęcie poniżej, fot. materiały reklamowe producenta). Tuż po pokazie stwierdzono, że będzie to hit sezonu. Kolejne gwiazdy wykupują wiosenne buty tej marki. Podobają wam się?



My polecamy bardziej eleganckie wcielenie drewniaków, szczególnie Platformy DOTS Bourn, dostępne są w czterech wersjach kolorystycznych, z podbiciem w kolorze czarnym, brązowym, zielonym lub fuksji. Wszystkie charakteryzuje spektakularna drewniana platforma oraz seksowna szczupła szpilka.

Kliknij, by dowiedzieć się więcej:



Fot. Picasaweb Google/Steal their style/Zimbio

Bookmark and Share

Podobne artykuły

Wielka przecena butów FLY London!

Tego jeszcze nie grali, by w samym środku sezonu przeceniać buty z aktualnych, najnowszych kolekcji producenta. Przyszła kolej na FLY London!

Koturny Bronx stylizowane na vintage

Bardzo zgrabne, bardzo wygodne, elegancko wykonane i w stylu wiktoriańskim - takie są koturny Bronx Snap, nowość marki Bronx.

Do czego pasują koturny ?

Koturny to jedne z najwygodniejszych obcasów, chodzić w nich potrafią nawet kobiety unikające szpilek jak ognia. Z czym koturny wyglądają najlepiej?

Nowy dział: Akcesoria

Dodatki obuwnicze, te typowe i mniej typowe, ale związane z dostępnym w naszym sklepie obuwiem znajdziecie w nowym dziale w Butyk.pl

Złote szpilki peep toe

Ta gwiazda wygląda bajecznie i seksownie, nawet w skromnych sukienkach. Tym razem również dzięki butom...


Dopisz się do newslettera.
Otrzymuj informacje o promocjach.


E-mail:

Z wybiegów

Z wybiegu do H&M: Marni

wtorek 31 stycznia 2012

Zobacz reklamy zwiastujące kolekcję Marni dla H&M, już wkrótce w sieciówkach w całej Europie...   więcej »

Versace haute couture wiosna - lato 2012

poniedziałek 30 stycznia 2012

Valentino haute couture wiosna - lato 2012

poniedziałek 30 stycznia 2012

Produkt tygodnia

Panama Jack, Bronx i Blink taniej nawet o 50%

wtorek 31 stycznia 2012

Dla podtrzymania tradycji styczniowych "trzynastek" przedstawiamy trzynaście modeli butów w promocji Produkt Tygodnia. Ceny niższe od regularnych nawet o 350 zł!
więcej »


Chcesz wiedzieć, jaki będzie następny produkt tygodnia? Dopisz się!


E-mail:

Hity

Nowa marka w Butyk.pl - DESIGUAL !

wtorek 31 stycznia 2012

Nareszcie w Polsce i nareszcie w Butyk.pl! Znany na całym świecie styl marki Desigual podbija kraj nad Wisłą.   więcej »

Skórzane mokasyny Tamaris

wtorek 31 stycznia 2012

Porady i wskazówki

Z czym łączyć i jak nosić kolor pomarańczowy?

piątek 27 stycznia 2012

Kolor pomarańczowy będzie jednym z najważniejszych kolorów latem 2012 - w wielkim stylu powraca moda na intensywne jego odcienie.   więcej »

Najlepsze buty z wyprzedaży

środa 25 stycznia 2012

Konkurs

Czwarta edycja konkursu ''Wybierz buty i wygraj je''

piątek 20 stycznia 2012

Z przyjemnością informujemy, że cieszący się dużą popularnością konkurs Butyk.pl na facebook'u doczekał swojej kolejnej edycji.   więcej »



Najczęściej czytane

Najmodniejszy fason FLY London z zawsze modnym rabatem

poniedziałek 30 stycznia 2012

Obok dwóch rzeczy nie można przejść obojętnie: pięknych butów i wielkich promocji. Przedstawiamy dwa w jednym.   więcej »

Versace haute couture wiosna - lato 2012

poniedziałek 30 stycznia 2012

Valentino haute couture wiosna - lato 2012

poniedziałek 30 stycznia 2012

Armani Prive haute couture wiosna - lato 2012

poniedziałek 30 stycznia 2012

Tagi - zobacz o czym piszemy