Sandałki na koturnie i z finezyjną kokardką
autor: Butyk.plNiecodzienne, bardzo kobiece wydanie czarnych butów na koturnie. Zdobiąca kostkę kokarda dodaje im mnóstwo uroku.
Przy okazji sukcesu kinowego sagi o wampirach Twilight swoją drugą młodość przeżywają już trochę zapomniane produkcje, w których gra Eliza Dushu. Występowała między innymi w serialu Buffy: postrach wampirów i jego kontynuacji Anioł ciemności. Kreacje aktorskie Elizy może i nie zwracają szczególnej uwagi, ale styl tak:
Eliza Dushu

Eliza Dushu
Gwiazda serialu Dollhouse założyła czarną sukienkę Alice + Olivia oraz naszyjnik Eva Couture, jednak to sandałki na koturnie zwróciły naszą uwagę. Bardzo podoba nam się pomysł, by paski jak wstążka finezyjnie oplatały kostkę. Podobny styl reprezentują sandałki Blink Duchess. Tu kokarda, zamiast na kostce zawiązana jest na pięcie.

Sandałki Blink Duchess

Sandałki Blink Duchess
Dostępne są również w kolorach: srebrnym, brązowym i czerwonym.

Sandałki Blink Duchess
Podobne artykuły
Leighton Meester po męsku
Leighton Meester na potrzeby gali Gotham Independent Film Awards odkryła nowe oblicze swojego stylu, dość męskie oblicze...
Nowy numer HOT Moda & Shopping już w kioskach!
A w nim ciekawe porady, stylizacje, najgorętsze akcesoria na lato i... wybór bardzo atrakcyjnych produktów z Butyk.pl.
Jessica Alba w stylu boho
Jessica Alba należy do aktorek, które umiejętnie unikają zaszufladkowania ich stylu do wąskiej kategorii.
Sandały Givenchy zdobione zamkiem błyskawicznym
Są to pierwsze sandały, w których element praktyczny nie został zakamuflowany, lecz wyeksponowany i z gracją zdobi obuwie.
Angelina Jolie woli buty marki Stuart Weitzman
Gucci, Brian Atwood, Sergio Rossi idą do lamusa. Nadszedł czas Stuarta Weitzmana, bo to jego buty wybrała Angelina Jolie na najważniejszą premierę w tym roku.
Czyje to buty?
Nigdy nie zgadniecie kogo widziano w butach sportowych...!
... I to bez makijażu! Szok! więcej »
Produkt tygodnia
Buty FLY i Buffalo nowymi Produktami Tygodnia w Butyk.pl
Aż 5 model butów w cenach nawet o 240 zł niższych od regularnych! Najlepsza okazja cenowa na ich zakup w tym roku!
więcej »
Gwiazdy inspirują
Wybierz kreację dla Rooney Mary na rozdanie Oscarów
Nominowana do Oscara aktorka z "Dziewczyny z tatuażem" już została okrzyknięta odkryciem roku. W jakiej kreacji wystąpi na oscarowym czerwonym dywanie? więcej »
Lifestyle
Koszulka z kotem w okularach przeciwsłonecznych
Waham się - ten "kot w ciemnych okularach" jest zajebisty czy obciachowy? Zobacz koniecznie o co chodzi... więcej »
Konkurs
Czwarta edycja konkursu ''Wybierz buty i wygraj je''
Z przyjemnością informujemy, że cieszący się dużą popularnością konkurs Butyk.pl na facebook'u doczekał swojej kolejnej edycji. więcej »
Najczęściej czytane
Nowa kolekcja Buffalo na wiosnę i lato 2012
Już jest najbardziej pożądana kolekcja eleganckiego obuwia na lato 2012: uwodzicielskie szpileczki i pantofelki peep-toe renomowanej marki Buffalo. więcej »






















